يكشنبه, 26 آذر 1396 :: Sunday, 17 December 2017
کد خبر: 98610

آغاز شمارش آرا در ‌روستاهای اردبیل

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: فرایند اخذ رای در اغلب روستاهای استان اردبیل به اتمام رسیده و شمارش آرا در روستاهای استان آغاز شده است.
آغاز شمارش آرا در ‌روستاهای اردبیل اتاق خبر 24

 ناصر نصیری شامگاه امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در محل کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان در استانداری اردبیل اظهار داشت: تا به این لحظه بیش از 680 هزار نفر از مردم استان اردبیل در رای‌گیری شرکت کردند که مشارکت مردم استان تا به این لحظه حدود 70 درصد است.

وی گفت: فرایند اخذ رای در اغلب روستاهای استان به اتمام رسیده و شمارش آرا آغاز شده که در شهرها تا ساعت 23 امشب تمدید شد و احتمال تمدید با توجه به مشارکت و حضور پرشور مردم تا ساعت 24 نیز وجود دارد.

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل با اشاره به کمبود تعرفه‌های رای در برخی از شعبه‌ها افزود: در برخی از شعبه‌های شهری استان اردبیل که حضور مردم پرشور بوده با مشکل تمام شدن تعرفه مواجه بودیم ولی این موضوع به هیچ وجه دلیل نشد که انتخابات متوقف شود و سریعا بنابه درخواست شعبه مورد نظر تعرفه‌های رای به شعبه‌ها ارسال شد.

نصیری در رابطه با تخلفات انتخاباتی تصریح کرد: عمده تخلفات انتخاباتی در استان متوجه مراجعات تکراری برای رای دادن بود که این تعداد تخلف کمتر از یک هزار مورد در استان گزارش شده و حدود 20 نفر نیز با شناسنامه فرد متوفی برای رای دادن مراجعه کرده بودند که ناظران و عوامل اجرایی با این تخلفات برخورد کردند.

وی بیان کرد: خوشبختانه در استان اردبیل میزان مشارکت بسیار مناسب بوده و پیش‌بینی می‌کنیم که مشارکت در استان به حدود 75 درصد افزایش یابد.

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.