سه شنبه, 21 آذر 1396 :: Tuesday, 12 December 2017
کد خبر: 98575

تخلفات انتخابات امروز به روایت علی نیکزاد

رئیس ستاد انتخابات حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی گفت: من خودم به همراه آقای رئیسی برای رای به شهرری رفته بودیم و به عینه مشاهده کردیم که آنجا مشهور به رئیسی را ننوشته بودند. الان کسی اگر می‌نویسد رئیسی٬ رئیس السادات باید آن را به نام آقای رئیسی بشمارند.
تخلفات انتخابات امروز به روایت علی نیکزاد اتاق خبر 24

علی نیکزاد رئیس ستاد انتخابات حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در خصوص مشکلات بوجود آمده در روند رای انتخابات گفت: مشکلات فراوانی وجود دارد به عنوان مثال به اندازه افرادی که به عنوان ناظر از سمت ما معرفی شده سر صندوقها به درستی گذاشته نشدند. مثلاً در شهر ری خانم‌ها را برای صندوق آقایان و آقایان را برای صندوق خانم‌ها گذاشته بودند.

وی ادامه داد: روند اجرای انتخابات در کشور شاهد تخلفاتی بوده که عدم حضور نماینده آقای رئیسی در برخی صندوق ها یکی دیگر از نمونه آن است.

وی با اشاره به یکی دیگر از مشکلات تاکید کرد: پیش تر علی اکبر بهرمانی را هاشمی رفسنجانی می گفتند چون مردم با این نام وی را می شناسند لذا اینجا هم باید در همه جا می نوشتند سید ابراهیم رئیس السادات مشهور به رئیسی که نکردند و این تعرفه در کشور نیست.

نیکزاد خاطرنشان کرد: من خودم به همراه آقای رئیسی برای رای به شهرری رفته بودیم و به عینه مشاهده کردیم که آنجا مشهور به رئیسی را ننوشته بودند. الان کسی اگر می نویسد رئیسی٬ رئیس السادات باید آن را به نام آقای رئیسی بشمارند.

منبع: میزان
انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.