يكشنبه, 26 آذر 1396 :: Sunday, 17 December 2017
کد خبر: 98503

نتیجه و اسامی نهایی انتخابات شورای شهر اردبیل 96

نتیجه و اسامی نهایی انتخابات شورای شهر اردبیل 96 را در این خبر بخوانید.
اتاق خبر 24

پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستای استان اردبیل ‌همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.

 

نتایج انتخابات شورای شهر اردبیل اعلام شد

ناصر نصیری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: با پایان یافتن کار شمارش آرا در شهر اردبیل نتایج نهایی انتخابات پنجمین دوره شورای شهر اردبیل از سوی ستاد انتخابات استان اعلام شد و اعضای 11 نفره اصلی منتخب شورای شهر اردبیل معرفی شدند.

وی افزود: بر این اساس زهرا قدیمی با 32 هزار و 92 رای، علیرضا غریبی با 29 هزار و 339 رای، علیرضا پوستی با 27 هزار و 18 رای، حبیب اله فتحی شیخ احمد با 19 هزار و 339 رای، یعقوب هاشمی با 18 هزار و 365 رای، یعقوب عزیززاده با 18 هزار و 361 رای، یونس رونقی با 17 هزار و 483 رای، جواد انصاری با 16 هزار و 406 رای، رحیم آقازاده با 15 هزار و 199 رای، رویا کنعانی با 15 هزار و 157 رای و اسفندیار هوشیار با 15 هزار و 123 رای به شورای شهر اردبیل راه یافتند.

نصیری بیان کرد: حسین افسانه با 15 هزار و 48 رای، بهمن آذروش با 15 هزار و 883 رای، ابراهیم عبدی با 14 هزار و 831 رای، علی هدایتی با 13 هزار و 930 رای، ابراهیم صفری با 13 هزار و 497 رای، سالار شاکر با 13 هزار و 187 رای و محمد اصلانیان با 12 هزار و 977 رای نیز به عنوان اعضای علی البدل پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر اردبیل انتخاب شدند.

از لیست اعضای اصلی منتخب زهرا قدیمی، علیرضا غریبی، علیرضا پوستی، یعقوب هاشمی، یعقوب عزیززاده و رویا کنعانی با گرایش اصلاح‌طلب و حبیب اله فتحی شیخ احمد، یونس رونقی، جواد انصاری، رحیم آقازاده و اسفندیار هوشیار مستقل هستند.

نتیجه نهایی انتخابات شورای شهر مشگین‌شهر اعلام شد

میرعلی رحیمی‌زاد عصر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: با پایان یافتن رای‌گیری در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا کار شمارش آرا آغاز و نتایج آرای شورای شهر خلخال اعلام شد.

وی افزود: در شهر مشگین‌شهر سمیه زایدی با 10 هزار و 164 رای، ولی حیدرزاده با هشت هزار و 494 رای، فریدون محمدی با هشت هزار و 460 رای، باقر فرامرزی با هفت هزار و 65 رای، سعید جیره 6 هزار و 990 رای، عسگر عطایی با 6 هزار و 871 رای و حاج عزیز محمدحسینی با 6 هزار و 109 رای نفرات اصلی شورای شهر شدند.

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر گفت: تنها یکی از اعضای شورای قبلی به شورای جدید راه یافت و اسامی اعضای علی‌البدل نیز به زودی پس از تائید اعلام می‌شود.

نتایج آرای اعضای شوراهای شهرستان نمین اعلام شد

فرماندار شهرستان نمین گفت: با اتمام شمارش آرای ماخوذه، نتایج انتخابات پنجمین دوره شوراهای شهرستان نمین اعلام شد.

فرهاد عبدالعلی‌پور در  گفت‌وگو  با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر با پایان کار شمارش آرا در شوراهای اسلامی شهر نمین نتایج این انتخابات مشخص شده و اعضای شوراهای شهر در این شهرها با انتخاب مردمی معرفی شدند.

وی بیان کرد: در شهر نمین ناصر روح‌اله‌زاده با 2 هزار و 126 رای، عبداله احمدیان با 2 هزار و 30 رای، حمیدرضا مجیدی با یک هزار و 968 رای، بازرگان مرسلی با یک هزار و 806 رای و ندا مرادجو با یک هزار و 804 رای به عنوان اعضای اصلی و ماریا جعفری با یک هزار و 724 رای، بهمن شاهمرای با یک هزار و 693 رای و میثم تهی‌دست با یک هزار و 595 رای به عنوان اعضای علی البدلشورای شهر انتخاب شدند.

عبدالعلی‌پور گفت: فرامرز طلایی با یک هزار و 580 رای، خدابخش خوشتان با یک هزار و 377 رای، داریوش عبداله‌زاده با هزار و 164 رای، صابر حمیدی با یک هزار و 115 رای و یوسف شفیقی با یک هزار و 104 رای  به عنوان نفرات اصلی و فیروز یزدانی با 976 رای، سادات سوعاتی با 861 رای و قربان چمانه نیز با 859 رای به عنوان  اعضای علی‌البدل  شورای شهر عنبران معرفی شدند.

فرماندار شهرستان نمین تصریح کرد: در شهر آبی بیگلو بخش ویلکیج نیز حسین نامی با یک هزار و 289 رای، نادر آزادی با یک هزار و 116 رای، کریم نژادجو با 936 رای، اکبر کیانی با 875 رای و بهزاد نوردرخشان با 864 رای به عنوان 5 نفر اصلی و ولی آماده با 832 رای، عادل وطن‌خواه با 777 رای و ابراهیم مولایی با 701 رای به عنوان اعضای علی‌البدل  بیشترین آرا را به خوداختصاص دادند.

وی با اشاره به مشارکت مردم شهرستان نمین در ایندوره از انتخابات افزود: براساس آمارهای به دست آمده و میزان آرای جمع‌آوری شده از صندوق‌های اخذ رای مردم شهرستان نمین مشارکت 80 درصدی در انتخابات این دوره داشته‌اند که این میزان مشارکت مطلوب و شایسته قدردانی است.

اعضای شورای شهر خلخال معرفی شدند‌

فرماندار شهرستان خلخال گفت: با پایان یافتن رای‌گیری و شمارش آرا، اعضای شورای شهر خلخال مشخص و معرفی شدند.

‌فریدون بابایی در جمع خبرنگاران در خلخال اظهار داشت: با پایان یافتن رای‌گیری در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا کار شمارش آرا آغاز و نتایج آرای شورای شهر خلخال اعلام شد.

وی افزود: در شهر خلخال رادبه پرنده با 4 هزار و 372 رای، علی حسنی اردبیلق با 3 هزار و  571 رای، سیدمحمدسعید شهابی‌الهاشم  با 2 هزار و 961 رای، بلال نوری با 2 هزار و 931 رای و شهناز شاطری با 2 هزار و 558 رای نفرات اصلی شورای شهر شدند.

بابایی با بیان اینکه 5 نفر به عنوان اعضای اصلی و 2 نفر به عنوان اعضای علی‌البدل در شورای شهر خلخال انتخاب می‌شوند، گفت: قربان مولائی مزجین با 2 هزار و 416 رای و داریوش محمودی نوده نیز با 2 هزار و 320 رای علی‌البدل این دوره از انتخاب شوراهای اسلامی شهر و روستا در خلخال شدند.

فرماندار شهرستان خلخال با اشاره به میزان مشارکت مردم خلخال در این دوره از انتخابات بیان کرد: 69 درصد از مردم این شهرستان در پای صندوق‌های رای حاضر شده و در انتخابات مشارکت داشتند که این میزان مشارکت شایسته قدردانی است.

وی تصریح کرد: با همکاری و مشارکت مردمی و نیز عوامل اجرایی انتخابات شاهد انتخاباتی سالم، پرشور و گسترده در سطح شهرستان با کمترین مشکل و نارسایی بودیم و مردم شهرستان خلخال در این دوره از انتخابات برگ زرین دیگری رقم زدند.

اعلام نتایج انتخابات شورای شهر کوثر‌

فرماندار شهرستان کوثر گفت: با شمارش آرای ماخوذه از صندوق‌های رای در شهر گیوی، افراد راه یافته به شورای اسلامی این شهر معرفی شدند.

علیرضا علیپور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: شمارش آرای شورای اسلامی شهر گیوی، مرکز شهرستان کوثر به پایان رسیده و براساس آرای ماخوذه از صندوق‌های رای در شهر گیوی، افراد راه یافته به شورای اسلامی این شهر معرفی شدند.

وی با بیان اینکه شورای شهر گیوی دارای 5 عضو اصلی و 3 عضو علی‌البدل است، افزود: از مجموع آرای ماخوذه در گیوی شهرام عسگری با یک هزار و 776 رای، حماله گلستانی با یک هزار و 541 رای، مهدی صیامی با یک هزار و 478 رای، ایرج نبی‌زاده با یک هزار و 470 رای و اکبر پاسباز با یک هزار و 433 رای به عنوان نفرات اصلی به شورای شهر راه یافتند.

فرماندار شهرستان کوثر گفت گفت: صدقعلی محمدی با یک هزار و 290 رای، حمیدرضا نظری با یک هزار و 171 رای و سیده فهیمه مشقاتی نیز با یک هزار و 168 رای به عنوان اعضای علی‌البدل شورای شهر گیوی انتخاب شدند.

وی با اشاره به میزان مشارکت‌های مردمی در این دوره از انتخابات تصریح کرد: با توجه به اینکه آمار دقیقی از افراد واجد شرایط رای دادن به ما اعلام نشده بود میزان دقیق مشارکت در این شهرستان مشخص نشده اما پیش‌بینی می‌شود میزان مشارکت مردم منطقه در این دوره از انتخابات بین 75 تا 80 درصد باشد که این امر نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.‌

منتخبان شورای شهر نیر معرفی شدند

فرماندار شهرستان نیر گفت: با پایان کار شمارش آرا، منتخبان شورای شهر نیر مشخص شدند.

مهدی احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت:  با پایان کار شمارش آرای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر نیز، منتخبان شورای شهر نیر با آرای مردمی مشخص شدند.

وی گفت: در شهر نیر علی نظیری با یک هزار و 202 رای، روزبه صمدی با یک هزار و 24 رای، جاوید قادری با 922 رای، غلامرضا ضیایی با 803 رای و سیامک فرجی با 766 رای به عنوان نفرات اصلی و بهنام فرهادی با 680 رای و مسعود آقازاده نیز با 676 رای به عنوان منتخبان مردم در شورای شهر نیر معرفی شدند.

فرماندار شهرستان نیر بیان کرد: در شهر کورائیم نیز مهدی معمر کورائیم با 280 رای، خسرو کامرانی کورائیم با 222 رای، جمال وفادار با 167 رای، محمد آقایی با 167 رای و ابراهیم مولانا کورائیم با 161 رای به عنوان نفرات اصلی و هاجر توکلی کورائیم با 123 رای و مجید سیفی کورائیم نیز با 111 رای به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

وی از مشارکت 88 درصدی مردم شهرستان نیر در این دوره از انتخابات با تعداد بیش از 15 هزار نفر خبر داد و افزود: خوشبختانه فضای انتخاباتی شهرستان نیر بسیار پرشور بود و با همکاری و مشارکت مردمی و نیز تلاش دست‌اندرکاران و عوامل اجرایی، انتظامی، نظامی و امنیتی شاهد انتخاباتی سالم در شهرستان بودیم.

*لیست نهایی انتخابات پنجمین دوره شورای شهر گرمی اعلام شد

فرماندار شهرستان گرمی گفت: با پایان شمارش آرا لیست نهایی انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر گرمی مشخص شد.

ابراهیم امامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: با پایان شمارش آرا لیست نهایی انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر گرمی مشخص شده و اعضای راه یافته به شورای گرمی با انتخاب مردمی معرفی شدند.

وی افزود: براساس مجموع آرای اخذ شده علی  میکاییلی 4 هزار و 621 رای، علی دولتخواه 4 هزار و 475 رای، بهمن قهرمان‌زاده 4 هزار و 339 رای، عباس عزیزی 4 هزار و 286 رای، ابراهیم محققی 3 هزار و 371 رای، نرگس خاقانی 3 هزار و 355 رای، سجاد کریمی 3 هزار و 257 رای، عیسی عزیزپور 3 هزار و 156 رای، علی نوروزی 3 هزار و 49 رای و رسول بخشنده دو هزار و 839 رای کسب کردند.

امامی از مشارکت 70 درصدی مردم در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در گرمی خبر داد و گفت: بیش از 43 هزار و 700 نفر در این دوره از انتخابات در پای صندوق‌های اخذ رای حاضر شدند.

منتخبان شورای شهر سرعین مشخص شدند‌

فرماندار شهرستان سرعین گفت: در انتخابات شورای اسلامی سرعین سه هزار و 571 نفر مشارکت کردند که براساس آرای شمارش شده نفرات راه یافته به این شورا معرفی شدند.

‌عاطف ناصری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: در انتخابات شورای اسلامی سرعین سه هزار و 571 نفر مشارکت کردند که براساس آرای شمارش شده صادق احمدپور، اکبر مینایی، محمود زنده‌دل، ناصر محمدی و حسن اسدی به عنوان اعضای منتخب پنجمین دوره شورای شهر سرعین معرفی شدند.

وی با اشاره به شمارش آرای روستاهای شهرستان سرعین بیان کرد: در این زمینه هنوز آمارها رسمی نشده و به محض مشخص شدن اعضای شوراهای اسلامی روستاها این آمار اطلاع‌رسانی خواهد شد.

فرماندار شهرستان سرعین بیان کرد: در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز از تعداد افراد واجد شرایط رای دادن 90 درصد به تعداد 12 هزار و 500 نفر شرکت کرده و آرای خود را به صندوق‌های رای انداخته‌اند.

ناصری از مشارکت بالای 100 درصدی در انتخابات ریاست جمهوری در سرعین خبر داد و گفت: مجموع افرادی که واجد شرایط رای دادن در سرعین بودند13 هزار و 256 نفر بوده اما با توجه به اینکه در حال حاضر گردشگران و مسافران در شهر سرعین حضور داشته‌اند 13 هزار و 944 نفر در این شهرستان در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند.

وی در رابطه با نتایج انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان سرعین نیز گفت: در شهرستان سرعین حجت‌الاسلام حسن روحانی بیشترین تعداد آرا را کسب کرد به طوری که براساس آرای ماخوذه از صندوق‌های رای روحانی هشت هزار و 402 رای، رئیسی چهار هزار و 906 رای، آقامیرسلیم 129 رای و هاشمی‌طبا 84 رای را به خود اختصاص دادند.

اعضای شورای شهر پارس‌آباد مشخص شدند‌

فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت:کار شمارش آرای شورای شهر پارس‌آباد به پایان رسیده و نفرات راه‌یافته به شورای شهر در این منطقه مشخص شد.

اکبر صمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در پارس‌آباد اظهار داشت: کار شمارش آرای شورای شهر پارس‌آباد به پایان رسیده و نفرات راه‌یافته به شورای شهر در این منطقه مشخص شده است.

وی گفت: از مجموع 213 هزار و 126 رای ماخوذه از صندوق‌های رای ساسان ورزند 13 هزار و 653 رای، هوشنگ نوروزی 9 هزار و 746، محمدرضا شیرپور 8 هزار و 616، بهروز عبداللهی 7 هزار و 993، کریم سربلند 7 هزار و 696، پویا مجرد 6 هزار و 896، و خانش عیوض‌زاده 6 هزار و 604 رای را کسب کردند.

صمدی تصریح کرد: بهروز فخیمی با 6 هزار و 565، اسدالله مستانه گوی شام با 6 هزار و 7 رای، کریم ارژنگی عربلو با 6 هزار و 30، صمد نوری با 5 هزار و 811 رای و سارا برزگر نیز با 5 هزار و 756 رای توانستند به عنوان اعضای علی‌البدل به شورای شهر پارس‌آباد راه یابند.

فرماندار شهرستان پارس‌آباد بیان کرد: علاوه بر پارس‌آباد  33 نفر در اصلاندوز، 15 نفر در تازه‌کند و 16 نفر در شهر اسلام‌آباد نامزد شوراهای اسلامی شهر شده بودند که در هر یک از این شهرها پنج نفر به عنوان اعضای اصلی شورا انتخاب شده‌اند.

وی از مشارکت 82 درصدی مردم در این دوره از انتخابات خبر داد و افزود: در این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری 126 هزار و 500 نفر در پارس‌آباد واجد شرایط رای دادن بودند که از این تعداد 103 هزار نفر آرای خود را به صندوق‌ها ریختند.

*نتایج شمارش آرای شوراهای اسلامی شهر بیله‌سوار‌

فرماندار شهرستان بیله‌سوار گفت: نتایج شمارش آرای شوراهای اسلامی شهر و روستا در بیله‌سوار مشخص شد.

آرام حلیم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: آخرین نتایج شمارش آرای شوراهای اسلامی شهر در بیله‌سوار مشخص شده و نفرات راه یافته از این منطقه به شورای شهر معرفی شدند.

وی افزود: براساس شمارش آرای ماخوذه از صندوق‌های رای‌گیری یاور سجودی با سه هزار و 177 رای، سیدرسول فاطمی با دو هزار و 826 رای، حسن پورمیرضا با دو هزار و 769 رای، وکیل کارگر با دو هزار و 367 رای و عالیه هژیر با دو هزار و 301 رای به شورای شهر بیله‌سوار راه یافتند.

فرماندار شهرستان بیله‌سوار  تصریح کرد: نتایج شمارش آرای جعفرآباد نیز مشخص شده که این امر نیز متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

حلیم با اشاره به میزان مشارکت مردمی در این منطقه گفت: از مجموع افراد واجد شرایط رای دادن در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا 86.4 درصد از مردم در انتخابات مشارکت داشته و در پای صندوق‌های رای حضور یافتند.

وی با بیان اینکه انتخابات شهرستان بیله‌سوار در محیطی سالم و امن برگزار شد، اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم قدردان این حضور پرشور و گسترده مردم منطقه بوده و خدمات مناسب و مطلوبی را به پاس این حضور و پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی ایران به آنها ارائه کنیم.

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

دیدگاه‌ها

سلام..لطفا اخبار تعدا آرا تدریجی شورای شهر اردبیل رو اعلام کنید.تمام سایتهای شهرهای دیگه زدن جز اردبیل در همه زمینه ها عقبیم...

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.