چهارشنبه, 27 دى 1396 :: Wednesday, 17 January 2018
کد خبر: 97893

با 15 میلیون تومان صاحب میتسوبیشی شوید

آرین موتور که نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات میتسوبیشی ژاپن در ایران را بر عهده دارد طرح فروش هاچ بک میراژ را اعلام کرد.
اتاق خبر 24

آرین موتور برای عرضه کراس اوور اوتلندر ۲ روش فروش با تحویل کوتاه مدت و پیش فروش با تحویل بلند مدت را در نظر گرفته است.
 
در طرح فروش با تحویل ۳۰ روزه میراژ، در زمان ثبت نام مبلغ ۴۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان از خریدار برای تحویل خودرو با مدل سال ۲۰۱۷ دریافت می شود.
 
در این طرح تسهیلات ۳۳ میلیونی به میراژ تعلق گرفته است که در پرداخت اقساط ۱۲ ماهه بدون بهره و ۲۴ ماهه با بهره ۱۴ درصد خواهد بود.
 
اقساط هاچ بک میراژ در انتخاب پرداخت ۱۲ ماهه ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و در ۲۴ ماهه ۱ میلیون ۵۸۴ هزار و ۶۰۰ تومان خواهد بود.
 
در روش فروش با تحویل بلند مدت در زمان ثبت نام ۱۵ میلیون تومان همراه با یک فقره چک ۱۵ میلیون تومانی ۳۰ روزه اخذ خواهد شد.
 
مابه التفاوت اقساط ۱۲ ماهه در این روش فروش ۱۹ میلیون ۹۰۰ هزار تومان در کنار ۱۲ پرداخت ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومانی بدون بهره خواهد بود در حالی که برای پرداخت در ۲۴ ماه باید ما به التفاوت ۱۹ میلیون و ۸۹۷ هزار و ۵۱۰ تومانی با اقساط ۱میلیون و ۵۸۴ هزار و ۶۰۰ تومانی همرا با بهره ۱۴ درصدی بپردازید.
 
مبلغ ما به التفاوت در زمان صدور دعوتنامه از خریدار اخذ می شود.
 
قیمت میراز مدل ۲۰۱۷ با احتساب مالیات بر ارزش افزوده و هزینه شماری گذاری و فیش ۱۰درصد از سوی نماینده رسمی میتسوبیشی در ایران مبلغ ۸۲ میلیون ۹۰۰ هزار تومان اعلام شده است.

منبع:بازار نیوز

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.