جمعه, 3 آذر 1396 :: Friday, 24 November 2017
کد خبر: 95368

یک هفته "انتخاباتی"

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.
یک هفته به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.

 

 

مسئولین- کاندیداها؛ دو روی سکه یک انتخابات سالم

کاندیداها

دو روی سکه ی عرصه انتخابات کشور برگزاری یک انتخابات سالم و رقابت سالم کاندیداها ست. این روالی است که هر دوسال یکبار در کشورمان رخ میدهد و به اندازه کافی توصیه و دستور العمل برای مسئولین حال و آینده از جانب رهبر معظم انقلاب وجود دارد که دیگر جای بهانه ای برای احدی باقی نماند.

 

 

"هفته مشاغل" و بازشناسی متولی اشتغال

پوستر کار

هفته معرفی مشاغل، که هر ساله در هفته اول اردیبهشت ماه در مدارس برگزار می گردد، فرصت مغتنمی است تا دانش آموزان دوره های مختلف تحصیلی بامشاغل گوناگون و لزوم آنها در جامعه آشنا شوند.  

 

 

همه چیز راجع به این "مناظره" های سرنوشت ساز
 

پوستر مناظره

تنها چند روز به شروع اولین مناظره تلویزیونی کاندیداهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ایران باقی مانده است و منتظریم که ببینیم سبک و سیاق جدید این برنامه تبلیغاتی جذاب تغییری کرده است یا خیر؟ به هر حال آنچه که ثابت است و تغییر نمیکند شعار با شعور دموکراسی در میهنمان است که با هیچ جو سازی ای از جانب دشمنان، مکدر نخواهد شد.

 

 

"مبعث"؛ عید بزرگ مسلمانان و بشارتی برای جهانیان
 

مبعث

زمان ها خودشان هیچ مزیتی ندارند بعضی بر بعضی، زمان یک موجود ساری متحرک است و متعین و هیچ فرقی ما بین قطعه ای با قطعه ای دیگر نیست. شرافت زمان ها یا نحوست زمان ها به واسطه قضایائی است که در آنها واقع می شود.

 

 

برنده انتخابات ریاست جمهوری کیست؟
 

مبعث

حال که در فرجه قانونی تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری برای معرفی خود و برنامه هایشان قرار داریم، طبیعتا مردم همیشه در صحنه ایران آن شخصی را لایق کرسی ریاست بر قوه مجریه خواهند دانست که سمت و سوی برنامه ها و وعده هایش را به سمت معضلات اقتصادی تنظیم کند.

 

 

همه چیز درباره سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر
 

سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر

برگزاری اولین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر به سال  ۱۳۶۱ باز می گردد. جشنواره فجر، به عنوان بزرگترین جشنواره فیلم ایران، هر ساله در تهران برگزار می شود. این رویداد عرصه ای مناسب برای  تبادلات فرهنگی ، نمایش دستاوردهای خلاقانه سینماگران مطرح و نیز تقدیر از فیلم های ملی و بین المللی است. این جشنواره از زمان تاسیس تا کنون نقش مهمی در پیشرفت سینمای ایران ایفا نموده و هر ساله کارگردانان پیشکسوت و فیلم سازان جدید آثار خود را در آن به نمایش گذاشته اند.

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.