يكشنبه, 28 آبان 1396 :: Sunday, 19 November 2017
کد خبر: 94501

تبلیغات انتخاباتی در مدارس تخلف است/هیجان سیاسی دانش آموزان درک می شود

تبلیغات انتخاباتی در مدراس یک تخلف محسوب می شود و با افرادی که اقدام به این تبلیغات کنند برخورد جدی خواهد شد.
اتاق خبر 24
غلامرضا عبدالوند مشاور معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ریاست جمهوری در امور آموزش و پرورش در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان با اشاره به تبلیغات انتخاباتی در مدارس کشور اظهار داشت:در روز های نزدیک به انتخابات که صحبت های بسیاری درباره کاندیداهای مورد نظر می شود هیچ فردی از این صحبت ها غافل نمی شود.
 
 تبلیغات انتخاباتی در مدارس تخلف است
وی افزود:یکی از مهمترین موضوعاتی که در این بین باید به آن توجه داشت در نظر گرفتن جایگاه مدارس در زمان انتخابات است.
 
مشاور معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ریاست جمهوری در امور آموزش و پرورش گفت:در مدارس شرایط به گونه ای نیست که افراد و کاندیداها  بخواهند از این فضا برای تبلیغات انتخاباتی استفاده کنند.این تبلیغات در مدراس یک تخلف محسوب می شود و لازم به ذکر است با افرادی که اقدام به این تخلف ها کنند برخورد جدی خواهد شد.
 
وی با بیان اینکه تبلیغات انتخاباتی در بین دانش آموزان یک هیجان سیاسی محسوب می شود گفت:مسئولین نباید درباره این موضوع حساسیت های زیادی را نشان دهند چرا که این حساسیت ها نتایج عکس برای آن ها دارد.ما این هیجانات را درک خواهیم کرد.
 
مشاور معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی رئیس جمهور در امور آموزش و پرورش در پایان تصریح کرد:حمایت از کاندیداهای مورد نظر معلمان و دانش آموزان باید در محیط خارج از مدرسه انجام شود همچنین داشتن مدیریت بهتر می تواند از وجود این تبلیغات در مدرسه بکاهد.
منبع: میزان
انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.