شنبه, 27 آبان 1396 :: Saturday, 18 November 2017
کد خبر: 94456
براساس اعلام سازمان هواشناسی:

وضعیت آب و هوا در اولین روز اردیبهشت ماه/ شرق کشور در انتظار رگبار و رعدوبرق

امروز در مناطقی از شمال شرق، ارتفاعات البرز شرقی و جنوب شرق کشور افزایش ابر و در بعد از ظهر رگبار باران پیش بینی می شود.
وضعیت آب و هوا در اولین روز اردیبهشت ماه/ شرق کشور در انتظار رگبار و رعدوبرق اتاق خبر 24

براساس نقشه های هواشناسی امروز در مناطقی از شمال شرق، ارتفاعات البرز شرقی و جنوب شرق کشور افزایش ابر و در بعد از ظهر رگبار باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود که رگبار باران بعد از ظهر امروز در شمال خراسان رضوی شدت بیشتری خواهد داشت، همچنین امروز و روز شنبه خلیج فارس و تنگه هرمز به سبب وزش باد شدید مواج خواهد بود و پیش بینی می شود که امروز ارتفاع موج در بخشهای شرقی خلیج فارس به 2 تا 3 متر برسد از این رو توصیه می شود که احتیاط لازم جهت تردد قایقهای تفریحی و شناورهای سبک و نیمه سنگین در این منطقه به عمل آید.

ضمن اینکه امروز در مناطقی از خوزستان و بوشهر نیز گاهی وزش باد شدید و گرد وخاك رخ خواهد داد.

روز شنبه درغالب مناطق کشور جونسبتأ پایدار خواهد بود و تنها در مناطقی از جنوب سیستان وبلوچستان در ساعات بعد از ظهر افزایش ابر، رگبار پراکنده باران و وزش باد رخ خواهد داد، در این روز در سواحل دریای خزر نیز افزایش دما محسوس بوده و در برخی مناطق سواحل غربی خزر و اردبیل با وزش باد همراه خواهد بود.

 وضعیت آب و هوا در اولین روز اردیبهشت ماه

 

 وضعیت آب و هوا در اولین روز اردیبهشت ماه

از بعد از ظهر روز یک شنبه با ورود یک سامانه بارشی در مناطقی از شمال غرب و غرب کشور افزایش ابر، رگبار باران گاهی با رعد وبرق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.

 روز دوشنبه گستره بارش ها به سواحل دریای خزر ودامنه های جنوبی البرز نیز می رسد. روزهای شنبه ویک شنبه در برخی نقاط جنوب شرق وشرق کشور بویژه در زابل وزش باد وگرد وخاك پیش بینی می شود.

 وضعیت آب و هوا در اولین روز اردیبهشت ماه
انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.