شنبه, 25 آذر 1396 :: Saturday, 16 December 2017
کد خبر: 93347

یک هفته در یک نگاه...

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.
یک هفته در یک نگاه... به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.

 

 

"کشتار" برای پایان دادن به "کشتار" !!!

کاخ سفید

اینکه سازمان ملل حمله موشکی آمریکا به سوریه را محکوم کند و برای مردم غیر نظامی سوریه ابراز نگرانی هم بکند با حمایت صد در صدی بدنه حاکمیت آمریکا با این حمله وحشیانه فرق چندانی نمیکند. چرا که عزم راسخ برای ویرانگری با چند توصیه ی غیر الزام آور خدشه دار نمیشود.

 

 

حمله آمریکا به سوریه دلیلی بر همکاری بیشتر روسیه و ایران
 

حمله موشکی به سوریه

آمریکای دوران ترامپ، برای این به سوریه حمله کرد و یک پایگاه هوایی ارتش این کشور را با موشک تام هاوک هدف قرار داد تا بگوید من هم هستم!  

 

 

یک تنه در میدان نبرد فرهنگی
 

پوستر آوینی

امروز سالگرد شهادت سید شهیدان اهل قلم، شهید مرتضی آوینی است. شخصیتی که به پاس جهادهای فرهنگی وی سالروز شهادتش را روز هنر انقلاب اسلامی می نامند. در گزارش زیر به نمونه ای از نبرد فرهنگی این شهید بزرگوار در وانفسای خودباختگی و غرب زدگی مسئولین اشاره خواهد شد.

 

 

"بازی" هایی که "بازی" نیستند
 

پوستر بازی

بازی‌های رایانه‌ای به لحاظ تاثیرگذاری و شیوع، جزء سه رسانه برتر قرن 21 هستند و مرزهای بازار سرگرمی را پیموده‌اند؛ لذا دیگر مفهوم «سرگرمی» قادر به توصیف آن نیست و در آینده‌ای نه چندان دور موجب تحول در حوزه‌های پژوهش و ارتباطات می‌شود. پس اینکه چشم خود را به روی این گرایش کودکان و نوجوانان ببندیم، در اصل صورت مسئله را پاک و در نهایت به ادامۀ روند اقبال نوجوانان و جوانان به بازی‌های رایانه‌ای خارجی کمک کرده‌ایم.
 

 

به بهانه عید بزرگ ولادت امیرالمومنین علیه السلام
 

13

سیزدهم رجب المرجب، سالروز ولادت رادمردی است که به احترامش تمام مذکرهای عالم را احترام میکنیم و به همین خاطر روز مرد را در تقویممان نامگذاری کرده ایم. 

 

 

بررسی اوضاع پوشش بیمه ای و امکانات دندانی در روز دندانپزشکی
 

دندان

از تبعات اختلافات طبقاتی در جامعه، تأثیرات سوء در حوزۀ بهداشت و سلامت دهان و دندان است؛ تا جایی که گوشه‌ای از شهر عده‌ای هر ماه  "بلیچینگ" (سفیدکنندگی) دندان‌هایشان را تجدید می‌کنند و برخی دیگر در گوشه‌ای دیگر مراجعۀ ضروری به دندانپزشک را تا جایی  به تأخیر می‌اندازند که یکسره برای کشیدن دندان به دندانپزشک بروند، چون هزینۀ کشیدن، از پرکردن مقرون‌به‌صرفه‌تر درمی‌آید!

 

 

یادداشت/ همه پرچم های دروغین؛ از ابتدا تا امروز
 

untitled-1.jpg

عملیات پرچم دروغین (False flag operations) در ادبیات سیاسی به  معنی مخفی نگه داشتن هویت مرتکبین اصلیِ یک جنایت و یا بدنام کردن طرف مقابل و ایجاد بهانه‌ای برای حمله نظامی به او و توجیه آن نزد افکارعمومی است.

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.