جمعه, 24 آذر 1396 :: Friday, 15 December 2017
کد خبر: 91037

پیش بینی هواشناسی برای ایام نوروز 1396

سازمان هواشناسی با انتشار اطلاعیه ای، برای نخستین روزهای سال ۹۶ در تهران و استان های شمالی هوای بارانی پیش بینی کرد.
اتاق خبر 24
هوای استان تهران امروز (۲۹ اسفند) همراه با رگبار باران و وزش باد شدید پیش بینی شده است.برای فردا (۳۰ اسفند) نیز رگبار باران و وزش باد شدید و برای اول فروردین، هوای نیمه ابری همراه با وزش باد شدید پیش بینی می شود.هوای روزهای دوم و سوم فروردین ماه نیز با وزش باد و بارش پراکنده همراه خواهد بود. برای روز چهارم فروردین (جمعه) نیز هوای نیمه ابری همراه با بارش پراکنده پیش بینی شده است.

**استان مازندران
هوای استان مازندران، برای امروز (۲۹ اسفند) بارش پراکنده همراه با وزش باد و فردا (۳۰ اسفند) کاهش دما با بارش پراکنده پیش بینی شده است.وضعیت هوا در نخستین روز فروردین در ساری مرکز این استان نیز به تدریج ابری می شود که همراه با بارش باران خواهد بود.

برای روز دوم فروردین بارش باران همراه با کاهش دما و برای روز سوم فروردین نیز بارش باران همراه با هوای مه آلود پیش بینی شده است.در روز چهارم فروردین (جمعه) نیز هوای این استان، نیمه ابری همراه با بارش پراکنده خواهد بود.

**استان گیلان
هوای استان گیلان نیز امروز (۲۹ اسفند) نیمه ابری با احتمال بارش و فردا (۳۰ اسفند) همراه با بارش باران و مه آلود پیش بینی شده است.در نخستین روز فروردین ماه نیز هوا با مه صبحگاهی و بارش باران همراه خواهد شد.وضعیت هوا در دوم فروردین نیز با بارش باران و کاهش دما و در سوم فروردین مه آلود همراه با بارش باران پیش بینی می شود.

برای چهارم فروردین (جمعه) نیز مه رقیق و بارش پراکنده پیش بینی شده است.
انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.