سه شنبه, 30 مرداد 1397 :: Tuesday, 21 August 2018
کد خبر: 90468
فرهنگی ؛

فیلم جدید "ابراهیم حاتمی کیا" بامحوریت مسائل امنیتی و تهدیدات تکفیری ها

"ابراهیم حاتمی کیا" مراحل پیش تولید فیلم تازه خود بامحوریت مسائل امنیتی و تهدیدات تکفیری ها را آغاز کرده است.
فیلم جدید اتاق خبر 24

"ابراهیم حاتمی کیا" کارگردان صاحب سبک سینمای ایران مراحل پیش تولید فیلم تازه خود با محوریت مسائل امنیتی و تهدیدات تکفیری ها را آغاز کرده است.

بر اساس آخرین اخبار منتشره "ابراهیم حاتمی کیا" کارگردان صاحب سبک سینمای ایران مراحل پیش تولید فیلم تازه خود بامحوریت مسائل امنیتی و تهدیدات تکفیری ها را آغاز کرده است.

بر اساس همین اخبار اعلام شده که این فیلم نیز مانند فیلم قبلی حاتمی کیا به نام "بادیگارد" با سرمایه گذاری سازمان اوج ساخته خواهد شد.
 

با این وجود شنیده ها حاکی از آن است که فیلم جدید حاتمی کیا هنوز کلید نخورده و این اخبار در حد گمانه زنی و شایعه است.

گفتنی است حاتمی کیا چندی پیش به سوریه سفر کرده بود و پس از آن، اخبار مبتنی بر ساخت فیلمی در مورد وضعیت کنونی سوریه در تمامی رسانه منتشر شد. 

در همان ایام میزان در مصاحبه ای اختصاصی با ابراهیم حاتمی کیا در خصوص دلایل  سفر و نیز ساخت فیلم جدید وی به گفت و گو نشسته بود.

ابراهیم حاتمی کیا در بخشی از این گفت و گو اظهار کرد: اخبار منتشر شده در خصوص ساخت فیلم بعدی من در سوریه را تکذیب می کنم. من تنها برای سفر به سوریه رفته بودم و قرار نیست فیلمی را در آنجا بسازم. من عادت دارم اخبار مربوط به فیلم را زمانی اعلام کنم که قصد تولید آن را داشته باشم. پس بدانید تا وقتی که خبری از سوی خود من اعلام نشده مابقی اخبار را تأیید نمی کنم.

 

 
حجازی فر: خبرهای منتشر شده را تکذیب می کنم
 

در ادامه اخبار منتشر شده در خصوص شروع فیلم جدید کارگردان دفاع مقدسی سینمای ایران آمده بود که امیر جدیدی و هادی حجازی فر برای تست گریم این فیلم حاضر شده اند.

هادی حجازی فر بازیگر فیلم "ماجرای نیمروز"  در خصوص اخبار منتشر درباره حضورش در فیلم جدید ابراهیم حاتمی کیا گفت: به تازگی اخباری مبنی بر حضور من در فیلم تازه ابراهیم حاتمی کیا در برخی رسانه ها منتشر شده است.
 

وی با تکذیب تمامی این اخبار تصریح کرد: مدت ها پیش صحبت های بسیار اندکی در مورد همکاری مشترک شده بود که در حد همان صحبت ماند و من درگیر کارهای دیگری شدم. اما این خبر که من در تست گریم فیلم تازه حاتمی کیا حاضر شده ام را تکذیب می کنم.

بازیگر فیلم "ایستاده در غبار" خاطرنشان کرد: هیچ صحبتی برای این فیلم انجام نشده و از سمت تیم سازنده تماسی با من گرفته نشده است.

حال باید دید جدیدترین اثر کارگردان دفاع مقدسی سینمای ایران با موضوع مسائل امنیتی و تهدیدات تکفیری ها در چه زمانی کلید خواهد خورد و اینکه محل فیلمبرداری آن در کدام کشور اتفاق خواهد افتاد.

منبع: میزان
انتهای پیام

اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
x