چهارشنبه, 1 آذر 1396 :: Wednesday, 22 November 2017
کد خبر: 89785

افزایش 10 درصدی شهریه ورودی‌های ۹۶دانشگاه آزاد

شهریه ثابت دانشجویان رشته های پزشکی که از سال 96 وارد دانشگاه آزاد می شوند 10 درصد نسبت به سال گذشته افزایش می یابد.
افزایش 10 درصدی شهریه ورودی‌های ۹۶دانشگاه آزاد اتاق خبر 24

در این جلسه که عصر دیروز با  حضور دکتر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنا، ایت الله سید حسن خمینی، دکتر حمید میرزاده، دکتر جاسبی، حجت الاسلام و المسلمین محمدیان، دکتر فریدون عزیزی، دکتر بهمن صمدی یزدی، نمایندگان وزارتین علوم و بهداشت برگزار شد، مقرر شد از مهر 96 شهریه ثابت دانشجویان رشته های غیر پزشکی ورودی سال 1395 به ماقبل بدون تغییر و شهریه متغیرانها نسبت به سال ٩٥ 10 درصد افزایش یابد.

 

همچنین شهریه ثابت و متغیر دانشجویان رشته های غیرپزشکی که از مهر 96 وارد دانشگاه می شوند نسبت به سال گذشته 10 درصد افزایش می یابد.

 

شهریه ثابت دانشجویان رشته های پزشکی که قبل از مهر 96 وارد دانشگاه شده اند افزایش نمی یابد، اما شهریه متغیر آن ها تابع نرخ شهریه وزارت بهداشت برای رشته های خودگردان است، که متعاقبا اعلام می شود.

 

همچنین شهریه ثابت دانشجویان رشته های پزشکی که از سال 96 وارد دانشگاه می شوند 10 درصد نسبت به سال گذشته افزایش می یابد و شهریه متغییر آنها تابع نرخ شهریه وزارت بهداشت برای رشته های خودگردان است.

 

در این جلسه با توجه به تایید کمیته حسابرسی دانشگاه و کمیسیون دائمی هیات امنا، بودجه دانشگاه آزاد اسلامی در سال 96 از حیث درآمد 6 هزار و 784 میلیارد و 500 میلیون تومان و از حیث منابع و مصارف 9 هزار 884 میلیارد تومان تصویب شد.

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.