چهارشنبه, 1 آذر 1396 :: Wednesday, 22 November 2017
کد خبر: 86657

هجوم کاربران برای خرید این خودرو!

مطابق اعلام مسئول فروش سایپا پنج هزار و ۵۰۰ دستگاه ساندرو استپ وی در کمتر از یک ساعت به فروش رسیده است.
اتاق خبر 24

فروش ساندرو استپ وی از روز یکشنبه 95/11/24 ساعت 11 صبح آغاز شد و در عرض کمتر از یک ساعت پنج هزار و 500 دستگاه خودرو به فروش رسید. آنطور که مدیر فروش سایپا اعلام کرده براساس گزارش های دریافتی360 هزار کاربر برای خرید این خودرو به پایگاه فروش اینترنتی سایپا مراجعه کردند و در مجموع پنج هزار و 500 دستگاه خودرو، در کمتر از یک ساعت فروخته شده است.

وی اضافه کرد: در ثبت نام این خودرو 250 میلیون ریال بابت پیش پرداخت دریافت شده و مابقی نیز در زمان تحویل  که فروردین یا اردیبهشت ماه است مطابق قیمت روز از مشتریان دریافت خواهدشد.

تقی زاده با اشاره به اینکه استقبال مردم از این خودرو را به شرکت رنو گزارش کرده ایم، افزود: در این گزارش خواستار افزایش ظرفیت تولید این خودرو شده ایم تا بتوانیم نیاز بازار را پاسخ بدهیم. در صورت موافقت رنو با این درخواست، می توانیم تا قبل از سال جدید نیز یک ثبت نام دیگر برای این خودرو داشته باشیم.

در حال حاضر سایت اینترنتی فروش ساندرو استپ وی از دسترس خارج شده و کاربران نمی توانند وارد سایت شده و اقدام به خرید کنند. همین امر تجمع تعداد زیادی از مردم در نمایندگی ها را به وجود آورده است.

در فروش اینترنتی اول این مدل جدید ساندرو در نیمه دوم امسال نیز مشکلات این چنینی وجود داشت و برخی حواله این مدل خودرو را در بازار با قیمت بالا می فروختند. ساندرو استپ وی امروز اختلاف قیمتی حدوداً 9 میلیونی با بازار دارد.

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.