چهارشنبه, 27 دى 1396 :: Wednesday, 17 January 2018
کد خبر: 81294

خشم ویسی از غیبت رسول نویدکیا

یکی از علامت سئوال‌های بزرگ بازی سپاهان در مشهد، غیبت مشکوک و سئوال بر انگیز رسول نویدکیا، کاپیتان این تیم بود.
اتاق خبر 24

عبدالله ویسی در حالی تیمش را به منظور دیداری سخت مقابل تیم خوب پدیده راهی مشهد کرد که در آخرین لحظه متوجه می‌شود کاپیتان با تجربه تیمش از همراهی کردن طلایی پوشان اصفهان در سفر به مشهد سر باز می‌زند.

رسول نویدکیا برادر کوچکتر محرم و کاپیتان اول این روزهای تیم سپاهان که از بازیکنان تاثیرگذار این تیم است، به طرزی مشکوک و عجیب از سفر به مشهد سر باز زد. نویدکیا در حالی حاضر به همراهی تیم سپاهان در سفر به مشهد نشد که ویسی و دیگر سپاهانی ها انتظار چنین عملی را از وی نداشتند.

رسول نویدکیا در  توجیه عمل سئوال بر انگیزش، مطالبات فصل گذشته‌اش را مطرح می‌کند و اظهار می‌دارد باید طلبی که از فصل گذشته دارد به او پرداخت شود تا مقابل پدیده حاضر به بازی شود. نویدکیا در حالی این تصمیم را گرفت که طلب از فصل گذشته تنها مختص به این بازیکن در سپاهان نبوده و به جز بازیکنان جدید این تیم، همه بازیکنان دیگر از فصل گذشته خود طلب دارند.

این رفتار رسول نویدکیا باعث خشم عبدالله ویسی از رفتار غیر حرفه‌ای او آن هم در آستانه دیدار حساس مقابل پدیده شد. حتی سرمربی سپاهان از مهدی اخوان سرپرست این تیم نیز بابت توجیه رفتار نویدکیا در مواجه شدن با رسانه‌ها دلخور شد.

سپاهانی‌ها معتقدند سر زدن این رفتار آن هم از یک بازیکن با تجربه که کاپیتان تیم شان است در این مقطع بسیار عجیب (بخوانید مشکوک) بود. به خصوص که کاپیتان تیم سپاهان، برادر کوچکتر کاپیتان سابق و اسطوره این باشگاه، محرم نویدکیا است و سپاهانی‌ها از خانواده نویدکیا که شناسنامه این تیم هستند انتظاری فراتر از این دارند.

برای مشاهده اخبار ورزشی کلیک کنید.

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.