جمعه, 24 آذر 1396 :: Friday, 15 December 2017
کد خبر: 81037

باید دزدکی صحبت کنیم

سرمربی تیم نفت تهران گفت:می خواهیم مقابل استقلال به پیروزی برسیم.
اتاق خبر 24

علی دایی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: فردا اولین بازی نیم فصل دم لیگ برتر است. ما متاسفانه مصدوم هم داریم. آقای محمد دانشگر در این بازی محروم است. مطمئن هستیم فردا بازی خوبی را انجام می دهیم. این را در بازی با سپاهان نشان دادیم. می خواهیم فردا به پیروزی برسیم. همه چیز علیه ما بوده است.

وی در ادامه افزود: لیست ورودی خواهیم داشت اما لیست خروجی نداریم. چند بازیکن به ما معرفی شده است. امیدوارم تا زمانی که فرصت داریم بتوانیم نفرات جدید را جذب کنیم.

سرمربی نفت همچنین درباره حضور استقلال در ورزشگاه تختی اذعان داشت: متاسفانه در این مدت علیه تیم نفت اتفاقات زیادی رخ داده است. شما نگاه کنید به قراردادهای تیم نفت. ورزشگاه تختی به صراحت اعلام شده است. تمرین هم بخواهیم انجام دهیم در زمین سه و چهار به ما می دهند. چطور می شود که زمین اختصاصی ما را به تیم رقیب بدهند که تمرین کنند. هیچ کجای دنیا این اتفاق رخ نمی دهد. در فوتبال جهان فقط یک بار این اتفاق رخ می دهد. علنا حق ما را می خورند. متاسفم برای استادیوم تختی که اجازه این کار را دادند. متاسفانه علیه ما بعد از بازی جام حذفی هجمه هایی درست شد.

وی در ادامه درباره غیبتش در بازی فردا  خاطرنشان کرد: در خصوص این رای حرفهای زیادی برای گفتن هست. جالب این است که رای کمیته انضباطی در رسانه ها پخش شده اما به باشگاه داده نشده است. روز نوزدهم کارمند باشگاه می رود و رای را می گیرد. نوزدهم به من رای را دادند و بیستم به رای اعتراض کردم. من نمی توانم این آدم را پیدا کنم. وکیل من تمام طبقات فدراسیون فوتبال را رفته و آخر سر کمیته درآمدزایی فدراسیون فوتبال گفته باید 200 هزار تومان بریزید تا به شکایت ما رسیدگی شود. با این 200 هزار تومان ها شاید فدراسیون می خواهد به کارش ادامه دهد. اگر از کمیته انضباطی خبر دارید به من بگویید که بروم و اعتراض کنم. گفته اند نسبت به عدم حضورم نمی توانم رسیدگی کنم و فقط به محرومیت مالی می توانم اعتراض کنم. قوانین قضایی کشور را هم زیر سوال برده اند.

سرمربی نفت تهران بیان داشت: برای اقای تاج متاسفم. فقط نباید پشت میز نشست و باید کار زیر دستان را هم زیر نظر داشت. ما نمی توانیم اعضای کمیته انضباطی را پیدا کنیم. بدون اینکه از خودم دفاع کنم علیه من حکم داده اند. شما رای را نگاه کنید. به چه دلیل من را محروم کردند؟ چون از حق دفاع کردم. تا هزار سال دیگر هم نمی توانید من را ساکت کنید. نمی توان صدای حق را خاموش کرد. چرا اقای بنیادی فر بازیکن من را اخراج کرد؟ خدا را شکر داوران ما در این مورد که بازیکن ما نباید اخراج می شد اتفاق نظر داده اند. دروازه بان تیم سپاهان هم بابت خطای پنالتی باید اخراج می شد. برود و بپرسید. گلر حریف به خاطر شدت ضربه باید اخراج می شد. بازیکن مورد نظر من تازه دیروز به تمرین امده است و فیزیوتراپی می کرد.

سرمربی نفت تهران همچنین تصریح کرد: قانون برای من با بقیه فرق می کند. آقای کامرانی فر از الان تبریک می فرستند. بگذارید عید شود و بعد تبریک بفرستید. شما که عذرخواهی می کنید چرا صدایتان درنیامده است. شاید به خاطر سکوت من تبریک گفته اند. رای کمیته انضباطی را نگاه کنید. نوشته است شجاع خلیل زاده به دلیل ضربه به محمدی. اصلا ما محمدی در تیم مان نداریم. فکر می کنم بازی دیگری را دیده اند چون من هر چه نگاه کرده ام بازیکنی با این اسم ندارم. مهرداد محمدی هم هست که در سپاهان است. عباس بوعذار را زده اند و می گویند محمدی. همچنین 10 میلیون تیم ما را جریه کرده اند. ببخشید از آقای سخندان بپرسید. ایشان گفت می خواهید تیم را بیرون بیاورید؟ از او بپرسید که من چنین حرفی زده ام یا نه. اگر فیلمی هست بدهید تا ما هم ببینیم. شما دوست داشتید که من را محروم کنید. چرا حالا پیدایتان نیست؟ آقای کامرانی فر! دلیل تبریکتان به من برای چیست؟ دفاع از اشتباه، اشتباه است. همین می شود که به غیر از چند نفر بقیه همه اشتباه می کنند. اگر پنالتی بود من فوتبال را کنار می گذاشتم. کارشناس داوری می گوید به نظر من پنالتی است. این چه کارشناسی است؟ یا پنالتی هست یا نیست. باید قاطع نظر داد. حداقل 20 سال فوتبال بازی کرده ام.

وی در ادامه تصریح کرد: شاهکار داوری در برنامه نود بود. کارشناس داوری این برنامه تبلیغ شورای شهر می کند به جای داوری کردن و نظر دادن. تا به حال ندیدم  چنین چیزهایی را. که داور به ناحق پنالتی بگیرد. متاسفم. مگر ما چه کار کرده ایم. من دارم از حقم دفاع می کنم و داد می زنم. چرا داد نزنم؟ گزارش ناظر داوری را ببیند. کدام گزارش؟ گزارشی که در آن به اشتباه گفته می شود محمدی نام در تیم من با شجاع خلیل زاده درگیر شده است. عباس بوعذار نه میم دارد نه ح و نه هیچ چیز دیگری. حداقل یک چیز آن شبیه باشد.  اصلا محمدی در تیم من وجود خارجی ندارد چگونه اعتراض نکنم. شما جای من بودید چه می کردید. ببینید چگونه سر ما را می برند. آقای سخندان باوجدان است و حقیقت را می گوید.

دایی در پایان گفت: تاج باید کمیته هایش را زیر نظر بگیرد. ما امروز پیگیر بودیم. دوشنبه هم همینطور ولی کسی را پیدا نکردیم. روز دوشنبه ساعت 5 بعد از ظهر رفتیم و نبودند. سه بعد از ظهر می آیند و چهار می روند. محرومیت من در جام حذفی بود چرا باید در لیگ و بازی با استقلال و سپاهان محروم شوم؟ تمام دزدی ها مخفیانه انجام می شود و ما هم باید دزدکی برویم و صحبت کنیم. من می گویم اقای بنیادی فر کار خودش را کرد. خدا را شکر که پنالتی بیرون رفت. این بازی خدا به ما رحم کرد. در بازی با استقلال هم خدا به ما رحم کرد. از اول فصل نگاه کنید چقدر علیه من سوت زده اند. همه می دانند. سپاهانی ها بروند و شکایت کنند. ما هم جوابگو هستیم.

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.