يكشنبه, 28 آبان 1396 :: Sunday, 19 November 2017
کد خبر: 81032

بازیگر زن سریال «لیسانسه‌ها» از دغدغه هایش می گوید

کارهای آقای صحت را دوست دارم و فکر می‌کنم طنز موقعیت خوبی دارد. از سال 71 که کار طنز داشتم، دیگر بازی نکردم و برایم جذاب بود با ایشون کار کنم چراکه دانش این زمینه دارند و موقعیت‌ها را خوب می‌شناسند.
 بازیگر زن سریال «لیسانسه‌ها» از دغدغه هایش می گوید اتاق خبر 24
این روزها شاهد بازی وی در سریال «لیسانسه‌ها» هستیم به همین بهانه گفتگویی را  با این بازیگر انجام داده که در ادامه می‌خوانید:
 
درباره نقش خود در سریال «لیسانسه‌ها» صحبت کنید؟

نقش ملیحه مادر حبیب را بازی میکنم، خانواده کوچکی هستیم که پسر کوچکم با حبیب اختلاف سنی زیادی دارد و آقای مهرآوران هم نقش همسر من را بازی می‌کند.
 
کار با صحت چگونه بود؟
 
کارهای آقای صحت را دوست دارم و فکر می‌کنم طنز موقعیت خوبی دارد. از سال 71 که کار طنز داشتم، دیگر بازی نکردم و برایم جذاب بود با ایشون کار کنم چراکه دانش این زمینه دارند و موقعیت‌ها را خوب می‌شناسند. همچنین متن و گروه مجموعه خوبی داریم.
 
کم کارهستید؟
 
در دو سال اخیر به دلیل بیماری پدر و مادرم کمتر کار کردم.
 
تئاتر، تلویزیون و سینما، کدام مدیوم را دوست دارید؟
 
تئاتر جذابیت دیگری برای بازیگر دارد و حال و هوای متفاوتی را حس می‌کنید. هر روز روی صحنه یک زندگی جدیدی داری، کار تصویر جذابیت دیگری برای بازیگران دارد.
 
وضعیت حضور جوانان در عرصه هنر چگونه می‌بینید؟
 
مطرح شدن و دیده شدن یک اتفاقی که در ذات همه انسان‌ها است و همه دوست دارند جلوی دوربین برای دیده شدن بیایند. واقعیت این است باید قابلیت‌های خود را ببینید و در این زمینه تحصیلات داشته باشند. تجربی آمدن بد نیست چراکه بازیگران بسیار خوبی داریم که بدون آموزش موفق هستند و آنها باید دارای استعداد شگفت‌انگیز باشند. همه این حرفه را به دلیل جذابیت و مطرح شدن دوست دارند.
 
دغدغه این روزهای شما؟
 
وضعیت تئاتر خیلی متفاوت شده است، زمانی که ما کار می‌کردیم همه چیز اصولی‌تر بود. ما سه ماه تمرین می‌کردیم و یک ماه اجرا داشتیم. اما اکنون دو هفته ای کار به اجرا می‌رود. قطعا نمی‌تواند با بازدهی خوبی روی صحنه اجرا شود. خیلی دوست دارم یک کار خوب و اصولی انجام دهم.
 
چه کتاب‌هایی را مطالعه می‌کنید؟
 
در گذشته بیشتر زمان مطالعه داشت. کتاب روانشناسی، سینما و تئاتر می‌خوانم.
 
جوانان می‌گویند کمتر به ما در عرصه هنر بها می‌دهند، نظر شما چیست؟
 
طبیعی است افرادی در این عرصه فعالیت می‌کنند که توانایی آن کار را دارند. به هر حال کسی که ماندگار می‌شود قطعا توانایی را دارد. زمانی که در تئاتر شهر می‌روم بیشتر افراد را نمی‌شناسم، همه جوان هستند و از کارهای جوانان با استعداد لذت می‌برم.
 
دلیل ماندگاری در عرصه هنر چیست؟
 
اطلاعات، تجربه، تحصیلات و استعداد. اگر همه اینها را داشته باشد ماندگار می شود.
 
کلام پایانی:

برای همه مردم به خصوص جوانان ابتدا شادی و بعد سلامتی را می‌خواهم. 

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.