چهارشنبه, 1 آذر 1396 :: Wednesday, 22 November 2017
کد خبر: 79723

تردد موتور سیکلت ها در محدوده طرح ترافیک با اخذ مجوز

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران از افزایش 10 درصدی بهای طرح ترافیک در سال 96 خبر داد و گفت: براساس پیشنهاد کمیسیون عمران تردد موتور سیکلت ها در محدوده طرح ترافیک با اخذ مجوز طرح ممکن خواهد شد.
تردد موتور سیکلت ها در محدوده طرح ترافیک با اخذ مجوز اتاق خبر 24

ابوالفضل قناعتی گفت براساس تصمیمات اتخاذ شده در کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران بهای طرح ترافیک سالیانه 10 درصد افزایش خواهد داشت.

وی افزود: جلسه کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران عصر امروز برگزار و اعضا با افزایش 10 درصدی بهای طرح ترافیک موافقت کردند.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به طرح مصوبه کمیسیون عمران در صحن علنی شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون با افزایش 10 درصدی موافقت کرده و پیشنهاد آنها در صحن علنی شورای شهر مطرح و به رای گذاشته خواهد شد.

قناعتی از پیشنهاد جدید کمیسیون عمران به منظور کاهش آلودگی موتور سیکلت و کم شدن تردد آنها در محدوده طرح ترافیک خاطرنشان کرد: بری جلوگیری از تردد بیش از اندازه موتور سیکلت ها در سطح شهر تهران و محدوده طرح ترافیک پیشنهاد شد ورود موتور به محدوده طرح تنها با مجوز ممکن شود.

وی در پاسخ به این پرسش که بهای اخذ شده برای ارائه مجوز طرح ترافیک به موتور سیکلت ها چه میزان خواهد بود تصریح کرد: موتور سیکلت های کاربراتوری برای دریافت مجوز طرح ترافیک باید 20 درصد بهای طرحی که از یک خودرو گرفته می شود را پرداخت کرده و میزان اخذ بها از صاحبان موتورسیکلت های انژکتوری نیز 10 درصد بهای یک طرح ترافیک ویژه خودروها است.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: موتور سیکلت های برقی مشمول دریافت مجوز طرح ترافیک نشده و می توانند بدون پرداخت وجه بابت طرح ترافیک در این محدوده تردد کنند.

منبع: میزان
انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.