يكشنبه, 28 آبان 1396 :: Sunday, 19 November 2017
کد خبر: 79500

#هشتگ؛ کلاهی که بر سر ساده لوحان رفت

حقیقت ماجرای آرش صادقی چیزی نیست که در رسانه ها و نرم افزارهای اجتماعی میبینیم. این عنصر ضد انقلاب یک جاسوس، فعال ضد ایرانی و یک وطن فروش پرسابقه است.
#هشتگ؛ کلاهی که بر سر ساده لوحان رفت به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

طی چندروز گذشته کسانی که با فضای مجازی سرو کار دارند حتما عکس یا اسمی از "آرش صادقی" و یا همسرش "گلرخ ابراهیمی ایرایی" شنیده اند. عکس و اسم این دو نفر با موضوعات و واژه هایی چون لیلی و مجنون در بند، اعتصاب غذا، بابی ساندز!، بی گناهی و دروغهای القایی اینچنینی... در همین فضای مجازی کنار هم قرار دارند و داشتند. هرچند نمیشود نام این فضا سازی را یک موج قدرتمند و یا دغدغه ی فراگیر گذاشت، ولی به هرحال آنقدر بوده است که حداقل نام آرش صادقی را در این چند روز به گوش اهالی فضای مجازی رسانده است.

 

در این قائله با رپورتاژ عاطفی، حقوقی و یا منطقی اخبار راست و دروغ در هم آمیخته هدفی مد نظر ضد انقلاب بود که متاسفانه تا حدودی به آن جامه ی عمل پوشانده شد. ولی خیلی زود دست دروغ گو رو شد. 

دسته ای کاربر ساده لوح در فضای مجازی با صحنه هایی مواجه شدند که به جز دلسوزی، کار دیگری برای مرتکبین جرایم سنگین از این دست چیز دیگری ظاهرا از  دستشان بر نخواهد آمد. عکس های پروفایلی که تبدیل به عکس های دو نفره ی صادقی و ایرایی شده بود به جای اینکه مثلا زنگ خطر و تهدید تلقی شود موجبات تاسف خوردن برای ساده لوحانی که در حال بازی خوردن از دشمن هستند شد.

"آرش صادقی" کیست و جرمش چیست؟

 

با یک سرچ ساده در موتورها جستجو و یا مراجعه به ویکیپدیا صادقی به این نتیجه میرسید که وی یک زندانی به اصطلاح امنیتی و یا یک فعال حقوق بشر ! و شاید هم یک آزادی خواه و از این قبیل به ظاهر آرمان گرایان باشد. و در مرحله ی بعد با خود میگویید که چه سختگیری در حقش شده است ! شاید دلتان خواهد سوخت و عکس پروفایل تلگرامتان را با عکس دونفره ی آرش و همسرش تعویض خواهید کرد. بعد در هر مجلسی که بنشینید از مظلومیت آرش صادقی و 69 اعتصاب غذا و حال وخیمش به خاطر دستگیری همسر بی گناهش که از قضا جان وی نیز تهدید میشود خواهید گفت.

 

 

اما اصل ماجرا که در ویکیپدیا نخواهید یافت.

 

***شاید نزدیک ترین شناسنامه ای که از آرش صادقی در فضای مجازی خواهید یافت چند جمله ی مختصر زیر باشد:

 

rsh-sdqy2-765x510.jpg

 

""آرش صادقی در دادگاه انقلاب به اتهام اجتماع و تبانی علیه امنیت داخلی، تشکیل گروه‌های غیرقانونی، تبلیغ علیه نظام، اقدام علیه امنیت ملی و ... به 15 سال حبس محکوم شده و همچنین دادگاه حکم 4 سال حبس تعلیقی پیشین صادقی را لازم‌الاجرا کرده و به این ترتیب آرش صادقی به 19 سال حبس محکوم شده است.""

 

آرش صادقی که هم اکنون به دلیل جرائم فوق محكوم به حبس است و علاقه دارد  در پوشش به ظاهر عشق بلوای مصنوعی همسر مجرم و محکوم خود را جهانی كند، عنصر خود فروخته و همكار منافقین است كه به کرات علیه کشور عزیزمان ایران با آن ها همکاری کرده است. ارتباط نزدیک و صمیمی با گروهک آدمكش پژاک داشته و از آنها حمايت کرده است.
مدافع فرقه ضاله بهاییت بوده و همواره تلاش می کرده است که دانشجویان را به سمت این فرقه ی كثيف، حلقه های عرفان کاذب و دراویش بی قيد هدايت کند.

رساندن خوراک دروغ و منافقانه به گزارشگران سازمان ملل از قبیل احمد شهید از دیگر وطن فروشی های آقای مدافع حقوق بشر است. گزارش هایی که به تحریم علیه مردم ایران منجر میشود.

 

بر جرائم صادقی اضافه کنید با فعالیت و  ايجاد کمپین توهین به «امام يازدهم شيعيان» و مراوده و رفاقت نزديك با «شاهین نجفی» عنصر پليد هتاک به خاندان پيامبر صلی الله علیه و آله وسلم.

 

آرش صادقی، همان خائن و جاسوسی است كه در یک فرایند از پیش طرح ريزی شده، ماه ها از ديده ها مخفی شد و خوراك رسانه ای دروغهای بی بی سی و صدای آمریکا علیه ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی را فراهم كرد.

 

arash-sadeghi-jametarinha.com9_.jpg

 

در حالی كه سخنگوی قوه ی قضائیه و حتی وکیل شخصی صادقی یعنی علیزاده طباطبایی در پاسخ به شبهات رسانه های مغرض از عدم وجود چنین شخصی در زندان و بازداشتگاه ها خبر میدادند؛ آرش و گلرخ فراری، در گوشه ای از خاک این کشور در حال نقشه کشیدن برای همین خاک بودند.

گزیده ای جرایم امنیتی آرش صادقی:

-ارتباط با یکی از سرپل‌های اطلاعات سازمان منافقین در داخل کشور (بهروز جاوید تهرانی)
-ارتباط سازمانی با گروهک تروریستی پژاک
-متهم کردن نظام به شکنجه سران فتنه
-حمایت از فرقه بهاییت
-ترتیب دادن مصاحبه خانواده‌های زندانیان با رسانه‌های خارجی
-برنامه‌ریزی برای اخلال در نظم عمومی شهری
-شرکت در جلسات سازمان‌یافته دراویش
-ارسال اخبار غیرواقعی از زندان اوین برای رسانه‌های ضدانقلاب
-ارسال گزارش مکرر به احمد شهید برای سیاه‌بازی و تحریم علیه ایران
-اقدام علیه امنیت ملی
 

"گلرخ ابراهیمی ایرایی" کیست و چه جرائمی را مرتکب شده است؟

 

گلرخ ابراهیمی ایرایی همسر آرش صادقی است كه به شهادت همه نزديكانش هميشه آشكارا به مقدسات دين اسلام توهين می كرده و شاید سیاه ترین نقطه در دفتر زندگی اش سوزاندن قرآن مقدس باشد که بعد از تحت تاثیر قرار گرفتن از یک فیلم سنگسار اقدام به این عمل زشت نموده است. این ها جزو اعترافات و خاطرات ابراهیمی است.

 وقتی از هموطنان عزیزمان در مورد عکس عاطفی آرش و گلرخ که امروز دیگر نمایه ی کاربری عده ای ساده لوح شده است بپرسیم: اگر شما بدانید همسر آقای آرش صادقی با گروهک تروریستی به نام پژاک ارتباط سازمانی داشته و خود او هم دست کم با یک سرویس اطلاعاتی عیه ایران مرتبط بوده، آیا باز هم برای حمایت از او هشتگ می‌زنید؟

 

139510130856013909601524.jpg

پست فیسبوکی گلرخ ابراهیمی ایرایی و اهانت به امام یازدهم شیعیان

 

یا آنگاه که بپرسیم آیا می‌دانستید خانم گلرخ ایرایی که از ایشان حمایت می‌کنید یکی از فعالان اصلی اهانت به مقدسات دینی و ائمه شیعه از جمله امام هادی(ع) بوده؟ یا آیا می‌دانید «اعتصاب غذا»ی یک زندانی امنیتی، الگویی است صرفاً برای شرایطی که یک هماهنگی منسجم بین داخل زندان و بخش کارپرداز خارج از زندان وجود دارد؟ آیا می‌دانید همین چند وقت پیش بی‌بی‌سی فارسی در گفت‌وگوی زنده با چند تن از اپوزیسیون خارج از کشور که تجربه زندان و اعتصاب غذا هم داشتند توصیه می‌کرد فقط زندانیانی برای «کسب امتیاز» اعتصاب غذا کنند که می‌دانند در بیرون از زندان جریانی برای ایجاد یک موج سیاسی برای حمایت قدرتهای بزرگ دارند؟ آیا می‌دانید اعتصاب غذای یک زندانی امنیتی و ساپورت آن توسط رسانه‌های بزرگ غربی خود یک گواه روشن بر ارتباطات پیشینی آنهاست؟

 

*به جرایم آرش صادقی و همسر به اصطلاح مظلومش! باید بازی کردن با احساسات ایرانی هایی که فریب ظاهر سازی آن ها را خورده اند نیز اضافه کرد.

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.