يكشنبه, 28 آبان 1396 :: Sunday, 19 November 2017
کد خبر: 79048

با هم دوست باشید...

گزارش پیش رو بازخوانی ماجرای خنده دار به جان هم افتادن چند عنصر ضد انقلاب و البته خود فروخته ای است که طی چند اختلاف نظر در فضای مجازی موجبات انبساط خاطر ما را فراهم آورند.
با هم دوست باشید... به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

گزارش پیش رو بازخوانی مجادله ی خنده دار چند عنصر ضد انقلاب و البته خود فروخته ای است که طی چند اختلاف نظر در فضای مجازی به جان هم افتاده اند.

هر چند این اختلاف چیزی غیر از استجابت دعای اللهم اشغل الظالمین بالضالمین نیست اما به دلیل وجوه جذاب و خنده دارش بر آن شدیم کمی به این دعوای ضد انقلاب با هم بپردازیم. در میان فحاشی ها و افشاگری های دو طرف دعوا نکاتی مطرح شد که علاوه بر وقاحت طرفین، پرده از خیانت های دیگری نیز برداشت.

 

ابتدا برای ورود به بحث طرفین دعوا را معرفی میکنیم:

 

مدعیان دروغ گو

در ادامه به معرفی طرفین حقیقی و حقوقی ضد انقلاب که به جان هم افتاده اند میپردازیم:

 

علی علیزاده:

 

علی علیزاده

 

علی علی‌ زاده یک به اصطلاح تحلیل‌گر سیاسی ایرانی و از کارکنان شبکه بی‌بی‌سی است. نامبرده با حفظ سمت در شبکه ی صدای آمریکا هم خدمتگزاری میکند. علیزاده در واقع از لپ لپ انگلستان بیرون آمده است مثل بقیه ی خودفروخته هایی که فقط به دلیل از ایران آمدنشان تحلیل گر شدند. وی از دوستان نزدیک و احتمالا نامزد غنچه قوامی است که به طرز بسیار مشکوکی سه سال پیش و یک شبه تبدیل به یک بانوی ایرانی سیاسی از نوع ضد انقلاب شد.

علیزاده اخیرا و طی یک اظهار نظر ظاهرا آزادانه علیه شادی صدر که به آستان مقدس امام حسین علیه السلام اهانت کرده بود بیشتر از قبل سر زبان ها افتاد. این اظهار نظر شروعی بود بر ساز موافق زدن علیزاده با نظام جمهوری اسلامی ایران. بعد از ماجرای شادی صدر و هیئتی بازی علیزاده، وی با تایید عملکرد سپاه پاسداران در ایجاد امنیت در کشور علیه هجمه های بین المللی، ایران را به جزیره ی ثبات تشبیه کرد. اصلاح طلب دیروز و ضد انقلاب امروز همچنان در مسیر ایران دوستی و ایرانی دوستی قرار دارد و در آخرین نطق خود وطن فروشانی که به ترامپ نامه ی فدایت شوم نوشته بودند به باد انتقاد گرفت که باعث بالا گرفتن دعوای قدیمی بین خود و دوستان همفکر دیروز خود شد.

 

 

رضا حقیقت نژاد:

 

حقیقت نژاد

 

رضا حقیقت نژاد از عناصر اپوزیسیون و سردبیر سابق روزنامه خاتم یزد است. حقیقت نژاد در حال حاضر تحلیل گر این روزهای بی بی سی و صدای آمریکاست. وی بارها به جرم توهین به مقدسات و اقدام علیه امنیت عمومی در ایران بازدداشت و محکوم شده است.

حقیقت نژاد علاوه بر منصب تحلیل گری در شبکه های ضد انقلاب سردبیر سایت "ایران وایر" که برچسب وابستگی به منافقین را دارد نیز هست.

 

مازیار بهاری:

 

مازیار بهاری

 

مازیار بهاری (زاده ۱۹۶۷ میلادی در تهران)، مستندساز و روزنامه‌نگار ایرانی-کانادایی است. بهاری هم مانند قشر عظیمی از خودفروختگان فعلی فعال در بی بی سی و صدای آمریکا بعد از تلاش های مذمومی که در ایام انتخابات علیه کشورش انجام داد برای همیشه از ایران گریخته است. بهاری هم اکنون مدیر مسئول سایت ضد ایرانی "ایران وایر" است.

بهاری بعد از دستگیری در ایران اعترافات گسترده ای انجام داد که طی آن خودش و اربابانش را به کلی رسوا نمود اما بعد از گریختن از ایران به دروغ آن ها را تکذیب نمود.

 

دعوای مجازی بر سر دروغ های واقعی

 

علی علیزاده بعد از انتقادات خود از نگارندگان نامه به ترامپ و تقاضای مذمومانه جهت فشار بیشتر به ایران از طریق تحریم و ... کارنامه اش را تکمیل کرد و صبر دوستانش را لبریز نمود.

علیزاده اینگونه انتقاد کرد:

01.png

 

02.png

 

علیزاده که قبلا از اهانت کردن شادی صدر به ساحت مقدس سیدالشهدا انتقاد کرده بود، همچنین در مورد جدایی تروریسم از اسلام، رشته های دیگر دوستانش را پنبه کرده بود و در ضمن به خیال خودش مهر تاییدی بر فعالیت های منطقه ای سپاه پاسداران زده بود و ... مدتی است مورد هجمه ی دوستان دیروزش قرار گرفته است.

03.jpg

 

در مقوله ی انتقاد اخیر علیزاده از چند طیفی که به ترامپ نامه نوشتند، آقایان حقیقت نژاد و بهاری که به آن ها بر خورده بود وی را آماج حملات توئیتری خود قرار دادند.

 

04.png

 

 

05.png

 

علیزاده هم که در پاسخ به سوالات و واکنش های حقیقت نژاد و بهاری، آن ها را به خود فروختگی و گرفتن بودجه های سنگین از جانب آمریکا برای سایت معلوم الحال ایران وایر متهم کرد.

سردبیر و مدیر مسئول ایران وایر نیز که هوا را پس دیدند اتهام گرفتن پول های بی حساب را به خود علیزاده برگرداند و ماجرای پناهندگی سخیفانه ی وی را وسط کشیدند. ماجرایی که قطعا خود این دو نفر هم با همان کیفیت دست به دامان کشور محل سکونت فعلیشان شدند.

خلاصه حد اقل برای ما که میدانستیم یقین بیشتری حاصل شد که انگلیس و آمریکا سر کیسه ی خود را برای وطن فروشان باز کرده است.

 

اینگونه شد در پی تسویه حساب های شخصی به اصطلاح فعالان سیاسی شبکه ی معاند کشور عزیزمان طبل های رسوایی به صدا درآمدند.

 

ما هم به عنوان هموطن دیروز به این وطن فروشان نه چندان عزیز توصیه میکنیم: با هم دوست باشید...

 

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.