يكشنبه, 28 آبان 1396 :: Sunday, 19 November 2017
کد خبر: 78155

پسرخاله‌ام که موادفروش بود، مأمور کلانتری را کشت!

پسر جوان موادفروش که مأمور گشت کلانتری را هدف شلیک مرگبار قرار داده بود، صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی محاکمه شد.
پسرخاله‌ام که موادفروش بود، مأمور کلانتری را کشت! اتاق خبر 24

این جنایت سحرگاه 22 مهر سال 93 هنگامی رخ داد که سروان محمدحسین جلالی 27 ساله مأمور کلانتری هنگام گشت در بزرگراه حکیم به سرنشین  خودروی پراید مشکوک شد و دستور ایست داد. لحظاتی بعد راننده پراید ایستاد، اما ناگهان دیگر سرنشین خودرو به سوی مأمور کلانتری اسلحه کشید و شلیک کرد که پلیس جوان در دم به شهادت رسید.

عامل جنایت و همدستش در حال فرار بودند که متهم اصلی از سوی سرباز وظیفه همراه مأمور گشت دستگیر شد.محمود - 21 ساله - پس از انتقال به اداره آگاهی تحت بازجویی قرار گرفت و به جنایت اعتراف کرد.وی صبح دیروز از زندان به شعبه چهارم دادگاه کیفری منتقل شد تا محاکمه شود.در ابتدای جلسه نماینده دادستان پس از خواندن کیفرخواست، برای عامل شهادت پلیس جوان درخواست مجازات کرد.

سپس پدر و مادر پلیس شهید خواستار قصاص عامل شهادت فرزندشان شدند.

در ادامه جلسه، متهم پای میز محاکمه ایستاد و در دفاع از خود گفت: «روز حادثه من شلیک نکردم بلکه پسرخاله‌ام که موادفروش بود، مأمور کلانتری را کشت!»

این در حالی است که متهم به قتل پیش از این نیز به اتهام تیراندازی تحت تعقیب قرار گرفته بود.در ادامه قاضی عبداللهی خطاب به متهم پرسید: اسلحه را از کجا آوردی؟! اما او سکوت کرد و گفت: هیچ حرفی ندارم.بدین‌ترتیب پس از پایان جلسه، قضات وارد شور شدند تا حکم خود را صادر کنند.

برای مشاهده اخبار حوادث کلیک کنید.

 

 

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.