شنبه, 27 آبان 1396 :: Saturday, 18 November 2017
کد خبر: 77063
اظهارات تأمل برانگیز وزیر اقتصاد در ماجرای حقوق‌های نجومی؛

ادامه تناقض گویی ها درباره تعداد نجومی بگیران/ طیب نیا: دولت اطلاعات خاصی نداده

وزیر اقتصاد عنوان کرد که دولت اطلاعات خاصی نداده و همه اطلاعاتی را که داشته در اختیار دیوان محاسبات قرار داده است.
اتاق خبر 24

در حالی که در روزهای گذشته شاهد تناقض های آشکاری در گفته های مسئولان دولتی حداقل در تعداد نجومی بگیران با آمارهای ارائه شده از سوی دیوان محاسبات کشور هستیم و برخی نمایندگان حامی دولت هم بر این موضوع اذعان دارند، اما وزیر اقتصاد عنوان کرد که دولت اطلاعات خاصی نداده و همه اطلاعاتی را که داشته در اختیار دیوان محاسبات قرار داده است.

«علی طیب نیا» در باره فیش های نجمی و علت تفاوت آمار دولت با دیوان محاسبات کشور گفت: دولت اطلاعات خاصی نداده، دولت همه اطلاعاتی را که داشته در اختیار دیوان محاسبات قرار داده است.

وی اظهار کرد: گزارش را هم دیوان محاسبات اعلام کرده است، از طریق تلویزیون هم اعلام شده و همه در جریان آن قرار گرفته اند.

صحبت های طیب نیا در حالی است که به گفته برخی نمایندگان مجلس و حتی نمایندگان حامی دولت، طرح یک فوریتی ارائه شده در اوایل هفته گذشته تنها برای رفع تناقض های آماری درباره موضوع نجومی بگیران بوده است.

«محمدرضا بادامچی» دیگر عضو فراکسیون امید مجلس نیز ، گفته بود که: به دلیل تناقض هایی که بین آمارها وجود داشت تصمیم بر آن شد تا برای رفع شبهه های ایجاد شده مجلس دوباره با ارائه طرح یک فوریتی موضوع حقوق های نجومی را یک بار دیگر بررسی کنند تا خواسته های جامعه را پاسخگو باشند.

وی با بیان اینکه به زودی و در یکی دو هفته آینده شفاف سازی کامل و اعلام نظر قاطع مجلسی ها را در پیش داریم، اظهار کرد: در مجموع آنچه لازم بوده گفته شده و من نمی خواهم که با بیان مطلب جدید شک و شبهه دیگری در جامعه ایجاد شود و بهتر است تا زمان اعلام جمع بندی نهایی مجلس منتظر بمانیم.

گویا قرار است سخنان متفاوت مسئولان دولتی همچنان ادامه داشته باشد چرا که بارها از سوی دولت یازدهم نجومی بگیران مورد عنایت قرار گرفته اند و گاهاً آنان را ذخایر انقلاب خطاب کرده اند! و گاهی هم تعداد این نجومی بگیران از سوی مسئولان دولتی به چهار نفر تقلیل یافته است.

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.