يكشنبه, 28 آبان 1396 :: Sunday, 19 November 2017
کد خبر: 76819

مست کرده بودیم و در خانه داود مشروب می خوردیم که مادرش سر رسید و... / کاش آن عمل هولناک را انجام نمی دادم!+عکس

پسری که در بزم مستانه دست به جنایت زده بود در برابر مجازات قصاص قرار گرفت.
مست کرده بودیم و در خانه داود مشروب می خوردیم که مادرش سر رسید و... / کاش آن عمل هولناک را انجام نمی دادم!+عکس اتاق خبر 24

سعید 27ساله دهم مهر سال 94 درخیابان شریفی خاوران دست به جنایت مستانه زد و همانجا تسلیم پلیس شد. وی در بازجویی ها به کشتن دوست 27ساله اش به نام علی اعتراف کرد و مدعی شد ناخواسته دست به این جنایت زده است. سعید دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران در حالی پای میز محاکمه ایستاد که اولیای دم برای وی درخواست قصاص را مطرح کردند.

به گزارش رکنا، این متهم در تشریح جزییات ماجرا گفت:می خواستم مشروب بخورم به همین خاطر با دوستم داوود تماس گرفتم و به خانه پدری او رفتم. همان موقع علی و کامران هم برای نوشیدن مشروب به آنجا آمدند. تازه بساط مشروب را چیده بودیم که مادر داوود سر رسید و ما به ناچار به پارک رفتیم. پس از خودرن مشروب کامران و علی بر سر حساب کردن پول مشروب با هم درگیر شدند.در آن دعوا کامران زخمی شد و ما او را به بیمارستان رساندیم. یک ساعت بعد ،پس از ترخیص از بیمارستان دوباره به پارک برگشتیم و مشروب خوردیم اما آنها بار دیگر بحث را پیش کشیدند. من برای میانجیگری وارد دعوا شدم اما علی فکر کرد که قصد هواخواهی از کامران را دارم.به همین خاطر به سمت من حمله کرد و چاقویی که در دست داشتم ناخواسته به گردن او برخورد کرد.

وی در حالی که سرش را پایین انداخته بود ابراز پشیمانی کرد و گفت حرفی برای دفاع ندارم.

برای مشاهده اخبار حوادث کلیک کنید

منبع: رکنا.

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.