يكشنبه, 28 آبان 1396 :: Sunday, 19 November 2017
کد خبر: 71861
اتاق خبر 24 گزارش می‌دهد/

ملقمه جدید رسوایی های "ضد انقلاب"

به تازگی بلندپز در یک پست اینستاگرامی پرده از باطن پلید مسیح علی‌نژاد برداشته است.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

از باب این که "اللّهم اشغل الظالمین بالظالمین" هر ساله و در هر زمانی شاهد اتفاقاتی هستیم که بسیار جالب است. در مواقع بسیاری مشاهده نموده ایم آتش اختلاف و تفرقه دامان ضد انقلاب را گرفته و دعواهای داخلی، تشت رسوایی آن ها را از بام فرو انداخته است.

nyy.jpg

"آرام بلندپز"، یکی از اعضا و مجریان شبکه من و تو است. وی که خود را با عنوان کارگردان و مجری مستقل میشناسد به تازگی یک اختلاف شخصی خودش با همکار سابقش را به صحن علنی نرم افزار های اجتماعی کشیده است. ماجرای نامفهوم و مبهم بین این دو عنصر ضد انقلاب و هنجار شکن از قرار زیر است:

بعد از ایام فتنه 88 عیادی کفر و ضد انقلاب از هیچ تلاشی برای روشن کردن آتش فتنه فروگذار نکردند. یکی از این تلاش های نافرجام ساخت مجموعه ای دروغ از اتفاقات سال 88 توسط "آرام بلندپز" و "مسیح علینژاد" بود. برنامه ای که در قلب لندن ساخته و پرداخته می شد و امروز دیگر گرد فراموشی روی آن نشسته است.

به تازگی بلندپز در یک پست ایسنتاگرامی زبان توهین را به نشانه ی هجمه بر مسیح علینژاد، همدست دیروز خود، گشوده است و به اصطلاح پرده از باطن پلید علینژاد برداشته است.

فیلم زیر را ببینید:

 

همانطوری که مشاهده نمودید آرام بلندپز با مظلوم نمایی و مقایسه اسم دیروز و امروز علینژاد، یعنی معصومه و مسیح، او را به ظاهر سازی، جاه طلبی و تظاهر به دفاع از حقوق زنان متهم میکند.

ماجرا از این قرار است که ظاهرا خبرنگار خودفروخته و ضد انقلاب، مسیح علینژاد در یکی از صفحه های اجتماعی اش 6دانگ دروغ پردازی های دونفره سال 88 را به نام خودش زده است. مجری شبکه معاند من و تو، آرام بلندپز هم بعد از دیدن این اتفاق قلبش به درد آمده و به انهای مختلف سعی در رسوایی دوست معلوم الحال خود کرده است.

بلندپز در پست قبلی اینستاگرام خود نیز برای اولین بار درباره ی این دعوای دخترانه چند کلمه ای نوشت و بعد از تعریف سختی ها و رنج هایی که تنهایی برای ساخت این برنامه مضحک کشیده بود، علینژاد را دزد، بی حیا و بی ملاحظه خطاب کرد.

 

آرام پز

 

پیش از این دعواها در همه جا برنامه ی دروغ شبکه معاند "منو تو"  را به اسم هر دو این دختران خود فروخته منتشر میکردند. برای ما هم اهمیتی ندارد که دسترنج کدام یکی از این دو به اصطلاح فعال سیاسی را نام بردیم. نکته ای که اهمیت دارد ماهیت ماجرا و رسوایی بیشتر عناصر ضد انقلاب است.

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.