يكشنبه, 26 آذر 1396 :: Sunday, 17 December 2017
کد خبر: 70191

قاتل آدمخواری که صورت قربانیانش را می‌خورد+ تصاویر

قاتل آدمخوار پس از حمله وحشیانه و قتل خانم و آقای «استیونز» 59 ساله و همسر 53 ساله‌اش با ضربات چاقو در خارج منزل مسکونیشان دستگیر شده است.
اتاق خبر 24

قاتل آدمخوار پس از حمله وحشیانه و قتل خانم و آقای «استیونز» 59 ساله و همسر 53 ساله‌اش با ضربات چاقو در خارج منزل مسکونیشان و مجروح کردن دو همسایه دیگر در حالی که پیکر آقای استیونز را به خیابان کشانده و صورت قربانی را می‌جویده، دستگیر شده است.

به نقل از اسوشییتدرس، یک دانشجوی کالج فلوریدا در آمریکا به اتهام قتل یک زوج و خوردن صورت مرد مقتول دستگیر شده است.

قاتل آدمخواری که صورت قربانیانش را می‌خورد

او هنگام خوردن صورت مقتول صدای حیوانات را از خود درمی‌آورده است.

به گفته پلیس قاتل درهنگام دستگیری به ماموران گفته است: «کمکم کنید من چیز بدی خورده‌ام.» و سپس در حالی که تکه ای از گوشت صورت مقتول را از دهان بیرون می‌انداخته ذکر کرده است که چیزی که خورده «گوشت انسان» بوده است.

«آوستین هاروف» که 19 ساله است، همچنین پس از این که ماموران او را به زور از روی جسد مقتول بلند کرده‌اند،‌ التماس کنان از ماموران پلیس خواسته است که او را بکشند.

قاتل آدمخواری که صورت قربانیانش را می‌خورد

در موقع دستگیری یک مامور پلیس در حالی که هاروف را با اسلحه خود هدف گرفته بوده از او می خواهد که از روی قربانی بلند شود اما چون از مرگ آقای استیونز مطمئن نبوده و از ترس تیر خوردن قربانی از تیراندازی به سوی قاتل خودداری می‌کند و در همین ضمن ماموری دیگر او را با تفنگ شوکر الکتریکی هدف قرار می‌دهد که هیچیک موفق به جدا کردن وی از قربانی نمی‌شوند. دست آخر پلیس سوم با سگ تعلیم دیده وارد معرکه شده و تنها سگ گازگیر می‌تواند هاروف را رام و وادار به تسلیم کند.

اکنون اف بی آی مشغول انجام یک سری آزمایشات بر روی هاروف است تا بفهمد آیا قاتل آدمخوار تحت تاثیر مواد مخدر و داروهای روانگردان بوده است یا نه؟ متهم پس از دستگیری در به دلیل سوختگی نای و مری در بیمارستان بستری شده است.

قاتل آدمخواری که صورت قربانیانش را می‌خورد

«ویلیام اشنایدر» کلانتر ناحیه مارتین کانتی می‌گوید که ممکن است سوختگی مری و نای هاروف به علت خوردن مواد شیمیایی مخصوص باغبانی در گاراژ منزل زوج مقتول باشد.

یک ساعت پیش از قتل، هاروف به همراه پدرش در رستورانی در فاصله 6.5 کیلومتری منزل مقتول شام صرف کرده و پس مدتی صحبت با پدرش بر طبق تصاویر دوربین‌های مدار بسته، 45 دقیقه پیش از قتل با آرامش کامل و قدم زنان از رستوران خارج شده است.

بنابر اظهارات مادر قاتل، هاروف از یک هفته پیش از حادثه رفتارهایی عجیب از خود نشان می‌داده و ادعا می‌کرده است که قدرت‌های مافوق بشر دارد و برای کمک به مردم انتخاب و فرستاده شده است.

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.