پنجشنبه, 23 آذر 1396 :: Thursday, 14 December 2017
کد خبر: 70159

زمان توزیع کارت شرکت در آزمون‌های استخدامی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: کارت شرکت در آزمون های استخدامی وزارت آموزش و پرورش ، دستگاههای اجرایی و دانشگاههای علوم پزشکی 18 آبان توزیع می شود.
زمان توزیع کارت شرکت در آزمون‌های استخدامی اتاق خبر 24

حسین توکلی افزود: داوطلبان شرکت در آزمون های استخدامی وزارت آموزش و پرورش و دستگاههای اجرایی و دانشگاههای علوم پزشکی از 18 آبان ماه می توانند با مراجعه به سایت www.sanjesh.org کارت ورود به آزمون را دریافت کنند.

وی اظهار کرد:داوطلبان‌ باید با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه کنند.

توکلی یادآور شد:داوطلبان علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون باید اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اظهارکرد:آزمون های استخدامی وزارت آموزش و پرورش و دستگاههای اجرایی بصورت همزمان در 53 شهرستان کشور 21 آبان برگزار می شود.

توکلی ادامه داد: 99 هزار و 522 نفر در سومین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، 123 هزار و 576 نفر در دانشگاه های علوم پزشکی و 233 هزار و 421 نفر در آزمون ثبت نام کردند.

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.