يكشنبه, 28 آبان 1396 :: Sunday, 19 November 2017
کد خبر: 36124
ویژه جشنواره فجر 34/

انتقاد پولاد کیمیایی از نحوه پوشش هنرمندان در جشنواره

بازیگر سینما و تلویزیون از نحوه برگزاری جشنواره سی و چهارم و نحوه لباس پوشیدن هنرمندان در این فستیوال به شدت انتقاد کرد.
اتاق خبر 24

پولاد کیمیایی بازیگر سینما و تلویزیون که دوبار کاندید دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر جشنواره فیلم فجر شده بود از نحوه برگزاری جشنواره سی و چهارم و نحوه لباس پوشیدن هنرمندان در این فستیوال به شدت انتقاد کرد.

بازیگر فیلم گشت ارشاد در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت: تبریک میگم به تمام سینماگرانی که چه به حق چه به نا حق سیمرغ گرفتن، ولی به نظر من هنوز جشنواره خوب برگزار نمیشه و من در عجب هستم از جشن سرد اختتامیه، چرا این قدر بد سلیقه باید برگزار بشه.

متأسفانه با وجود این که قرار بود هنرمندان لباس رسمی بپوشن ولی باز هم اکثریت همکاران همان لباس‌های روزمره را به تن داشتن و برخی دیگر با لباس‌هایی متظاهر تا جلب توجه کنند.

چرا وقتی همکاران گرامی من که تعداد کمی هم هستن در محفل‌های مهم که جمع میشن با اکراه برای دیگری دست میزن، یا وقتی بروی سن میرن کلامی از ته دل از آنها نمیشنویم، متأسفانه بیشتر متظاهر هستن ولی سالی دیگر گذشت که خوب نبود و جشنواره خوبی هم نداشت البته منظورم برگزار بود نه فیلم ها.

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.