يكشنبه, 28 آبان 1396 :: Sunday, 19 November 2017
کد خبر: 118855

مشکلی که شفر هنوز حل نکرده است!

دروازه‌بان پیشین استقلال گفت: تا زمانی که دروازه استقلال مقابل نساجی باز نشده بود شرایط بهتر بود ولی گل خوردن باعث شد تا مثل همه بازی های گذشته ترس از نباختن و استرس بلای جان آن شود.
اتاق خبر 24

هادی طباطبایی درباره شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: استقلال در بازی مقابل نساجی به مراتب بهتر از بازی‌های گذشته‌اش در این فصل حاضر شد. اما باز هم متاسفانه این استقلال هنوز در حد استقلال نیست. برای این که این تیم به جایی برسد که چهره واقعی‌اش را نشان دهد هنوز زمان زیادی باقی مانده است. تا زمانی که دروازه تیم باز نشده بود شرایط بهتر بود ولی گل خوردن و کم شدن فاصله باعث شد تا مثل همه بازی های گذشته ترس از نباختن و استرس به این تیم افتاده و بلای جان آن شود. کاملا مشخص بود بعد از خوردن گل بازیکنان درون زمین به دنبال آن بودند که سوت پایان به صدا در بیاید. 

وی افزود: شرایط روحی بازیکنان هنوز به مرحله ایده آل نرسیده و برای همین است که گل خوردن در این تیم ایجاد استرس می‌کند. اگر تیم بعد از گلی که دریافت کرد عقب کشید و با ۱۰ نفر برای حفظ یک گل برتری تلاش کرد به همین دلیل است. 

دروازه بان پیشین استقلال در خصوص دربی ۸۵ که پنجشنبه این هفته برگزار می شود، بیان داشت: واقعیت دربی این است که هر دو تیم در هر شرایط جدولی که باشند از شکست در این بازی خاص هراس دارند و برای همین احتیاط، اتوماتیک وار به سراغ تیم می‌آید. شکست در این بازی کار را در ادامه لیگ برای تیم بازنده سخت می‌کند و دو تیم ترجیح می‌دهند ابتدا بازنده بازی نباشند و برای همین اغلب بازی‌های دو تیم مساوی می‌شود. در این بازی هم فکر می‌کنم دو تیم بیشتر دنبال نباختن باشند. 

طباطبایی گفت: فاصله امتیازی دو تیم آنقدر زیاد است که از یک سو پرسپولیس فقط به فکر حفظ این فاصله امتیازی باشد و استقلال هم انگیزه‌ای برای کم کردن فاصله امتیاز در این بازی نداشته باشد. ضمن این که مربیان دو تیم هنوز آنطور که باید و شاید شناختی از تفکرات یکدیگر ندارند و این باعث کورتر شدن گره‌های این بازی می‌شود. 

مربی سابق تیم ملی امید ایران در ادامه افزود: پرسپولیس تاحدودی از آن شرایط ایده آل و شکست ناپذیری‌اش فاصله گرفته. برعکس این تیم استقلال است که با اضافه شدن شفر تاحدودی اعتماد به نفس به این تیم بازگشته و این باعث می شود تا شرایط دو تیم به خصوص از نظر روحی به هم نزدیک شده باشد.  

پیشکسوت استقلال در خاتمه گفت: هرچند فکر می‌کنم احتمال مساوی شدن دربی از هر نتیجه ای بیشتر باشد، اما بعنوان یک استقلالی دوست دارم آبی پوشان برنده این بازی باشند. 

منبع: مهر

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.