يكشنبه, 28 آبان 1396 :: Sunday, 19 November 2017
کد خبر: 118534

سفر محمد بن سلمان به تل آویو

یک مسئول رژیم صهیونیستی فاش کرد که محمد بن سلمان ولیعهد سعودی در ماه سپتامبر گذشته محرمانه به تل آویو سفر کرده است.
سفر محمد بن سلمان به تل آویو اتاق خبر 24

به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره، یک مسئول رژیم صهیونیستی که خواست نامش فاش نشود، به خبرگزاری فرانسه گفت: مسئول سعودی که در ماه سپتامبر گذشته محرمانه به اسرائیل سفر کرد، محمد بن سلمان ولیعهد سعودی بود.

ارئیل کهانا روزنامه نگار صهیونیست نیز که در هفته نامه راستگرای "ماکور ریشون" کار می کند، در ماه سپتامبر گذشته در شبکه اجتماعی توییتر نوشته بود: بن سلمان با یک هیئت رسمی به اسرائیل سفر و با مسئولانی دیدار کرده است.

بخش عربی رادیوی رسمی رژیم صهیونیستی نیز روز هفتم سپتامبر گذشته گفته بود: یک امیر دربار پادشاهی سعودی محرمانه به اسرائیل سفر کرده و با مسئولان بلندپایه اسرائیلی درباره ایده پیشبرد صلح منطقه ای گفت وگو کرده است.

این درحالی است که ایوب قرا وزیر ارتباطات و نماینده حزب لیکود در کنست رژیم صهیونیستی نیز گفته بود: شمار زیادی از کشورهای عربی به نحوی روابط با اسرائیل دارند.این روابط از مصر و اردن شروع شده و عربستان و برخی کشورهای عرب خلیج فارس و شمال آفریقا و بخشی از عراق را شامل می شود.

وی در راستای سیاست رژیم اسرائیل برای ایرانی هراسی افزود: این کشورها با اسرائیل در نگرانی از ایران شریک هستند و اکثر کشورهای عرب حوزه خلیج فارس آماده روابط دیپلماتیک آشکار با اسرائیل هستند زیرا احساس می کنند که از سوی ایران و نه اسرائیل تهدید می شوند.

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.