يكشنبه, 26 آذر 1396 :: Sunday, 17 December 2017
کد خبر: 117678
حدادعادل:

موضع دادستان کل کشور در قبال فضای مجازی واقع بینانه است

مشاور عالی رهبر انقلاب گفت: من موضع گیری جناب آقای منتظری دادستان محترم کل کشور را در قضیه فضای مجازی، واقع بینانه می‌دانم.
موضع دادستان کل کشور در قبال فضای مجازی واقع بینانه است اتاق خبر 24

حدادعادل، مشاور عالی رهبر انقلاب در واکنش به حاشیه های اخیر درباب فضای مجازی و اظهارات دادستان کل کشور گفت: من موضع گیری جناب آقای منتظری دادستان محترم کل کشور را در قضیه فضای مجازی،  واقع بینانه می‌دانم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: مواضع دادستان کل کشور دلسوزانه و شجاعانه بود، وضمن تشکر از ایشان تأکید می‌کنم که این راه را ادامه بدهند و از هیاهویی که ممکن است یک عده ایجاد کنند هیچ نگران نباشند.

مسلم است که آنهایی که یک فکرهایی در سر دارند ایشان را متهم خواهند کرد که می خواهند فضای آزادی را محدود بکنند .این هیاهو سبب نشود که ایشان از  سخنان درستی که اظهارکردند،عقب نشینی کنند.

حدادعادل همچنین خطاب به وزیر ارتباطات گفت:از این  وزیر محترم  هم درخواست می‌کنم که به وظیفه خودشان برای دفع آفت‌ها و آسیب‌های فضای مجازی عمل کنند و بدانند که بیشترین مسئولیت وانتظار روی دوش ایشان است تا اقدام لازم را انجام دهند.

به جناب آقای مهندس آذری جهرمی که البته وزیری جوان است عرض می‌کنم که همیشه فرصت در اختیار انسان نیست. امروز که ایشان فرصت ادارۀ وزارتخانه را به دست آورده اند ،بهترین استفاده از این فرصت  است که در مدیریت فضای مجازی همانطور که دادستان محترم کل کشور گفته‌اند اقدام کنند.

منبع: میزان
انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.