شنبه, 25 آذر 1396 :: Saturday, 16 December 2017
کد خبر: 116027
سخنی با نماینده اصلاح طلب مجلس

آقای صادقی! به این پرسش ها پاسخ دهید

محمود صادقی یکی از نمایندگان اصلاح طلب فراکسیون امید مجلس، توئیت ضد ایرانی یک مقام آمریکایی را بازنشر داد.
آقای صادقی! به این پرسش ها پاسخ دهید به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

محمود صادقی یکی از نمایندگان اصلاح طلب فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی که در لیست اصلاح طلبان تهران به مجلس راه یافت توئیت ضد ایرانی یک مقام آمریکایی را بازنشر داد.

 شاید مردمی که به یک لیست کامل نامزدهای انتخابات مجلس رأی دادند، شناخت کافی از تک تک آنها نداشتند ولی به خاطر وجود نام چند چهره شناخته شده در آن فهرست، به کل آن رأی دادند.

در هر حال، فهرستی رأی دادن نتیجه ای جز حضور برخی از افراد به عنوان نماینده در مجلس شورای اسلامی یا حتی در شوراهای شهر و روستا، که کارآیی و کارآمدی لازم را ندارند، نتیجه ای ندارد، به همین خاطر است که اتفاقاتی همچون سلفی گرفتن برخی نمایندگان با موگرینی می افتد.

از این موضوع بگذریم و به آقای صادقی بپردازیم که رفتارهای او مسبوق به سابقه است، او که در کارنامه نمایندگی خود اقداماتی همچون موضع گیری علیه قوه قضاییه و حمایت از فتنه و سران را دارد، اینبار برجام را دستاویز قرار داده و با بازنشر توئیت ضد ایرانی بابی سندرز نامزد دموکرات ریاست جمهوری آمریکا، با او همراهی کرده است.

بابی سندرز در توئیت خود نوشته است؛«اگر نگران رفتار ایران در منطقه‌ایم، آن طور که من هستم، بدترین کاری که می‌توانیم بکنیم، به هم زدن برجام است.»

محمود صادقی عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بازنشر این موضع گیری علیه ایران در توئیت خود در پی چه میتواند باشد جز این که بگوید حق با بابی سندرز است.

از یک نماینده مجلس در ایران چه انتظاری میرود؟ همراهی با دشمن یا دفاع از حقانیت جمهوری اسلامی ایران؟

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا هم در سازمان ملل جمهوری اسلامی ایران را متهم به حمایت از تروریسم در منطقه کرد، حتی او ادعا کرد که ایران در سوریه و عراق از تروریست ها حمایت می کند و پول های خود را در خارج خرج می کند.

شاید در میان برخی افراد جامعه همچون آقای صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی که گرایش سیاسی او اصلاح طلب است، وجود داشته باشند که سخنان ترامپ و سندرز را باور کنند و برای دفاع از آنها توئیت آنها را بازنشر دهند، اما اکثریت قاطع مردم ایران اسلامی سیاست فریبنده رئیس جمهور آمریکا را باور نخواهند کرد چرا که بصیرت و آگاهی آنها بالا است و می دانند اگر جمهوری اسلامی ایران در سوریه و عراق هزینه نمی کرد، هزینه ای بسیار فراتر از آن باید اکنون در مرزها و داخل مرزهای کشور میکرد که شاید زمان طولانی تری را برای مبارزه صرف می نمود، اما اکنون با درایتی که ایران به خرج داد، سنگرها و خارکریزها کیلومترها دورتر از مرزهای ایران ساخته شد تا مردم از گزند دشمنان در امان باشند.

آقای صادقی به عنوان نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی به این پرسش ها پاسخ دهد:

1- آیا او نگران خروج آمریکا از برجام است؟
2- آیا محمود صادقی از حضور و نفوذ ایران در منطقه و مهار یک خطر جدی به نام تروریست های تکفیری وهابی، ناخرسند است؟

3- آیا او به عنوان نماینده فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی مخالف و منتقد حضور ایران در عراق و سوریه است؟

4- آیا طرفداری از برجام از سوی اصلاحات اهمیت زیادی دارد که حتی به خاطر آن با آمریکایی ها همراهی می کنند؟

تا پیش از این، هواداران برجام سینه چاک کرده و دلواپس آن بودند که خدای ناکرده به دست نیاید و اکنون که به دست آمده است، ایران هم به تعهدات خود پایبند است و این پایبندی در گزارش های آژانس بین المللی انرژی اتمی تأیید شده، آمریکا می خواهد آن را به هم بزند، باز هم اصلاح طلبان دلواپسی خود را شدت بخشیده و برای جلوگیری از اقدام آمریکا وارد میدان شده اند.

سندرز نامزد دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اتهاماتی را به جمهوری اسلامی ایران در توئیت خود وارد کرده است، محمود صادقی هم با بازنشر آن در توئیت خود بدون هیچ توضیحی، آیا از آن دفاع کرده یا انتقاد؟

محمود صادقی نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی، اگر اکنون با خیال راحت توئیت میگذارد و می نویسد، صدقه سر مدافعان حریم و حرم است که به عراق و سوریه رفته اند و نه تنها از حرم دفاع می کنند بلکه امنیت مرزهای جمهوری اسلامی ایران را تضمین کرده اند.

همنوایی با دشمن آن هم در کسوت نماینده مجلس شورای اسلامی، باور نکردنی است، در حالی که مردم کشورمان پس از سخنرانی ترامپ و نتانیاهو در سازمان ملل واکنش های قاطع و انقلابی علیه این سخنان داشتند، انتظر رفته و می رود که صادقی نماینده اصلاح طلب مجلس هم با مردم همراه باشد.

 

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.