شنبه, 30 دى 1396 :: Saturday, 20 January 2018
کد خبر: 115262

اقدام شوم راننده تاکسی اینترنتی با زن جوان شیرازی در تهران

دختر جوان که قصد اشت به فرودگاه برود سوار بر تاکسی اینترنتی شد اما در دام یک جوان شیطان صفت گرفتار شد.
اتاق خبر 24

عصر 23شهریور دختر جوانی سراسیمه به کلانتری 103گاندی رفت و مدعی شد که در دام سیاه راننده یک خودروی پراید گرفتار شده است. او گفت: برای انجام عمل جراحی از شهرستان به تهران آمده و در خانه یکی از اقوام ساکن بودم. امروز پس از انجام عمل جراحی و تکمیل دوره درمانی، قصد بازگشت به شهر خودمان را داشتم و حتی برای ساعت 19:30بلیت هواپیما گرفته بودم. 2ساعت قبل از پرواز به‌صورت اینترنتی تاکسی گرفتم و کمی بعد خودروی پرایدی به مقابل خانه آمد. وقتی می‌خواستم سوار ماشین شوم، راننده گفت که کمک‌فنر ماشین خراب است و خواست روی صندلی جلو بنشینم.
من هم قبول کردم و ماشین حرکت کرد. در بین راه راننده مدعی شد که در بزرگراه ترافیک است و از یک مسیر میانبر به فرودگاه می‌رود. اما زمانی که وارد جاده‌ای خاکی شد شک کردم و از راننده خواستم وارد خیابان اصلی شود اما او در محلی خلوت توقف و با چاقو شروع به تهدید من کرد. او می‌گفت که اگر مقاومت کنم، مرا می‌کشد و بی‌توجه به التماس‌هایم مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و اموال شخصی‌ام ازجمله لپ‌تاپم را گرفت.
پس از آن ماشین را روشن کرد و به راه افتاد اما در یکی از خیابان‌ها زمانی که برای خرید سیگار توقف کرد، از ماشین بیرون پریدم و خودم را به یک مجتمع تجاری رساندم و درخواست کمک کردم که راننده با دیدن این وضعیت فرار کرد. با شکایت دختر جوان، وی به پزشکی قانونی معرفی شد که کارشناسان اعلام کردند او مورد ضرب و جرح و آزار و اذیت قرار گرفته است. به این ترتیب دستور بازداشت راننده صادر شد و کارآگاهان با شناسایی مشخصات خودرو، مالک آن را شناسایی کردند.
در ادامه بررسی‌ها مشخص شد که روز حادثهخودرو در اختیار پسر 20ساله‌ مالک ماشین به نام امین بوده است که وقتی مأموران عکس پسر جوان را در اختیار شاکی قرار دادند، او با اطمینان وی را شناسایی کرد و گفت که جوان متجاوز امین بوده است. کارآگاهان در ادامه راهی محل سکونت پسر جوان شدند اما وی پس از حادثه دیگر به خانه نرفته و متواری شده بود. با این حال در بررسی‌های تخصصی معلوم شد که پسر جوان در محدوده فلکه اول تهرانپارس تردد دارد. با این اطلاعات مأموران راهی این منطقه شدند و بعدازظهر 27شهریور امین را در یکی از خیابان‌ها شناسایی کردند.
پسر جوان با دیدن پلیس قصد فرار داشت اما مأموران سد راهش شدند و در جریان یک درگیری او را بازداشت کردند. در بازرسی خودروی امین، اموال سرقت  شده از شاکی پرونده کشف شد و پسر جوان پس از انتقال به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران و مواجهه‌ حضوری با شاکی، بار دیگر از سوی او شناسایی شد و هر چند تلاش می‌کرد خود را بی‌گناه معرفی کند، اما همه شواهد علیه او بود.
به گفته سرهنگ حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از آنجا که احتمال می‌رود پسر جوان با این شگرد افراد دیگری را هم قربانی کرده باشد، تحقیقات از او ادامه دارد. وی با اشاره به اینکه متهم پرونده خالکوبی‌های زیادی روی بدنش دارد و با استفاده از یک پراید هاچ‌بک سفید نقشه‌اش را عملی کرده، از شاکیان احتمالی خواست برای شناسایی او به اداره‌16پلیس آگاهی تهران مراجعه کنند.

برای مشاهده اخبار حوادث کلیک کنید

منبع: رکنا

 

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.