شنبه, 25 آذر 1396 :: Saturday, 16 December 2017
کد خبر: 115257
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل بیان کرد :

جزئیات اعدام قاتل آتنا اصلانی / قدردانی از دستور راهگشای ریاست قوه قضاییه برای رسیدگی به این پرونده

حکم اعدام قاتل آتنا اصلانی بامداد امروز در ملاء عام اجرا شد.
جزئیات اعدام قاتل آتنا اصلانی / قدردانی از دستور راهگشای ریاست قوه قضاییه برای رسیدگی به این پرونده اتاق خبر 24

عتباتی با قدردانی از دستور ریاست قوه قضاییه در رسیدگی به این پرونده، اظهار کرد: این دستور بسیار راهگشا بود و از لطف ایشان از جانب مردم بسیار تشکر میکنیم که در رسیدگی فوق العاده به این پرونده خیلی موثر بود.

ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب اردبیل پس از اجرای حکم قاتل آتنا اصلانی با تشریح روند رسیدگی به این پرونده اظهار کرد: پس از اینکه این جنایت اتفاق افتاد هم دستگاه قضایی آن استان چه در پارس آباد و چه در اردبیل با نظارت مستقیم دادستان مرکز استان و تاکیدات رییس کل دادگستری استان موضوع را به صورت فوق العاده در دستور کار قرار دادند.

وی با مثبت ارزیابی کردن همکاری‌های مردمی و تعاملات بین بخشی نهاد‌های مختلف در این پرونده، تصریح کرد: با لحاظ دقت و سرعت این پرونده رسیدگی شد دادگاه کیفری یک استان اردبیل موضوع را خیلی دقیق بررسی کردند.

عتباتی افزود: همکاران قضایی هم در پارس آباد و هم دادگاه کیفری یک به صورت فوق العاده و با لحاظ دقت این موضوع را بررسی کردند.

دادستان اردبیل ادامه داد: پلیس آگاهی پارس اباد و دادستانی پارس آباد موضوع را به صورت دقیق بررسی کردند و هماهنگی خیلی خوبی بین مجموعه قضایی و انتظامی انجام شد.

وی با قدردانی از دستور ریاست قوه قضاییه در رسیدگی به این پرونده، اظهار کرد: این دستور بسیار راهگشا بود و از لطف ایشان از جانب مردم بسیار تشکر میکنیم که در رسیدگی فوق العاده به این پرونده خیلی موثر بود.

عتباتی افزود: بررسی‌هایی که در دیوان عالی کشور انجام شد نیز کمک زیادی به رسیدگی به پرونده در تایید حکم و اجازه اجرا کمک زیادی کرد.

دادستان اربیل خاطرنشان کرد: نهایتا امروز این حکم اجرا شد و انبوهی از مردم پارس آباد و منطقه در محل اجرای حکم حضور داشتند و از اقدامات سریع و فوق العاده دستگاه قضایی نهایت تقدیر و تشکر را داشتند که اجرای حکم بازخورد بسیار موثری داشت و امیدواریم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

 

برای مشاهده اخبار حوادث کلیک کنید.

منبع: میزان
انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.