يكشنبه, 28 آبان 1396 :: Sunday, 19 November 2017
کد خبر: 110237

قاتل دو سر بریده در تهران دستگیر شد

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران: هویت دو سر کشف شده در خیابان شیخ بهایی شناسایی و قاتل دستگیر شد.
اتاق خبر 24
محمد شهریاری در مصاحبه اختصاصی افزود : با تعامل و همکاری پلیس آگاهی و دادسرای امور جنایی هویت دو سر پیدا شده در تهران مشخص و در پی آن قاتل دستگیر شد که به هر دو قتل اعتراف کرده است.
شهریاری با بیان اینکه تحقیقات از قاتل پرونده ادامه دارد، افزود : قاتل پیرمردی است که پسر و عروسش را به دلیل اختلافات خانوادگی با اسلحه شکاری به قتل رسانده است و اجسادشان را بعد از تکه تکه کردن، هر تکه ای را درجای می اندازد. 
وی گفت : در واقع اجساد پیدا شده (سربریده شده و بخشی از تکه های کشف شده اجساد) متعلق به پسر 38 ساله و دختر 34 ساله است که با همکاری سازمان پزشکی قانونی براساس آزمایش‌ها و تحقیقات پلیس آگاهی تهران مشخص شد همه این تکه‌های کشف شده متعلق به همان سران بریده شده است.
شهریاری با بیان اینکه قاتل در زمان ارتکاب قتل در هوشیاری کامل بوده و با علم و آگاهی دست به این جنایت زده است، افزود : قاتل هیچ مشکل روحی و روانی ندارد و اکنون در اختیار دادسراست و تحقیقات تکمیلی و بازجویی از وی ادامه دارد. 
11 مرداد امسال همزمان با کشف دو سر برید شده در خیابان شیخ بهایی تهران که دچار سوختگی هم شده بودند، بقایایی از اجساد هم در سطل‌های زباله در جاهای مختلفی از شهر تهران کشف شد.
 
 
انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.