يكشنبه, 26 آذر 1396 :: Sunday, 17 December 2017
کد خبر: 109273

تشریفات انتقال قدرت در تهران و ایران

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.
تشریفات انتقال قدرت در تهران و ایران به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.

 

 

سوگند یادمیکنم در حراست‏ از "استقلال‏ سیاسی" کشور‏ از هیچ‏ اقدامی‏ دریغ نورزم‏

تحلیف

مراسم تحلیف دوازدهمین رئیس جمهور منتخب جمهوری ایران ساعاتی دیگر با جضور ده ها مهمان خارجی در مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد تا از شرق و غرب عرصه بین الملل شاهد تجلی مردم سالاری دینی در ایران اسلامی باشند.

 

 

 

امضاء تحریم بی دلیلی که تمدید شد
 

پوستر داماتو

علی رغم اینکه اوباما داماتو را امضا نکرد اما این قانون وحشتناک تمدید شد تا یک بار دیگر به همه دنیا ثابت شود که آمریکا همیشه دست آویزی برای نقض حقوق بشر دارد و به سادگی آن را قانونی جلوه می دهد. شاید دست آورد این همه قانون شکنی برای ایران و دیگر کشورهای ستمدیده همین باشد که به بی اعتباری معاهدات با آمریکا و بی اعتمادی به کشور بیش از پیش ایمان آورند.

 

 

شهرتی که آب و نان نمی شود

پوستر امنیت شغلی

مسئله ی مهمی که باید به آن اشاره کرد این است که ندای اعتراض بازیگران اسم و رسم دار از فراموش شدن را در رسانه ها میبینیم و میشنویم و همین باعث میشود که مسئولان به فکر بیافتندو مردم پای کار بیایند. اما این سینما و تلویزیون تیم صدا برداری، سینه موبیل و تدارکات و ... هم دارد.

 

 

 

گزارشگران بهشت

پوستر خبرنگار

19 سال پیش در چنین روزی تعدادی از دیپلمات های جمهوری اسلامی ایران به همراه یک خبرنگار در محل کنسولگری ایران در شهر مزارشریف افغانستان به دست نیروهای طالبان اشغالگر شهر به طرز متاثر کننده ای به شهادت رسیدند.

 

 

 

سازو کار قانونی فرایند رای اعتماد مجلس به کابینه دولت
 

"سازو کار قانونی فرایند رای اعتماد مجلس به کابینه دولت"

ساعاتی پیش با کابینه پیشنهادی دولت دوازدهم آشنا شدیم. حالا نوبت نمایندگان مردم شده است که با عنایت به ظرفیت های قانونی به کابینه رای اعتماد بدهد. طبق قوانین تا پایان فرایند رای اعتماد هیئت وزیران، دولت و مجلس اختیارات و وظایفی دارند که در مرقومه حاضر سعی شده است به کلیات آن ها اشاره شود.

 

 

 

شهر سبز، تحفه "قالیباف" برای شهردار بعدی
 

قالیباف

شاید بزرگترین ایراد قالیباف در طول مدت خدمتش در شهرداری این باشد که استاندارد های مدیریت جهادی را در سطح یک شهردار آنقدر بالا برده است که هر کسی نتواند راه وی را به سادگی ادامه دهد. چه بسا انتظارات پایتخت نشینان هم به همین اندازه از یک شهردار تراز انقلاب اسلامی بالا رفته باشد.

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.