جمعه, 24 آذر 1396 :: Friday, 15 December 2017
کد خبر: 108865

حادثه برای پسربچه ایرانی در مبارزات قفس!

 سودجویان در اقدامی تاسف‌بار پسربچه ایرانی را به مسابقات غیرمجاز داخل قفس فرستادند.
اتاق خبر 24

تکرار حادثه تاسف‌بار مبارزه دختر ایرانی در مسابقات مشت‌زنی آزاد و غیرقانونی ارمنستان، این بار برای یک پسربچه به نام مهرشاد؛ حادثه‌ای که در نهایت موجب آسیب دیدگی شدید کودک ایرانی در این مبارزه شد.

مسابقات در کشور ارمنستان برگزار شده و فردی که سال گذشته در اعزام دختر نوجوان ایرانی دخالت مستقیم داشته، این بار نیز شرایط چنین اعزامی را فراهم کرده و مهرشاد را به داخل قفس فرستاده است. رقابت‌هایی غیرقانونی با قوانین داوری غیراستاندارد در داخل قفس، برای کودکان؛ نکته قابل توجه در ویدئوی منتشر شده از مبارزه پسربچه ایرانی، استفاده از پرچم ایران برای ورود او به داخل سالن است.

سال گذشته تصاویر مبارزه دختر ایرانی در مبارزات قفس بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی داشت و چهره‌های ورزشی و همچنین فدراسیون‌های ورزشی از جمله فدراسیون ورزش‌های رزمی به آن واکنش نشان دادند؛ حال با توجه به ادامه روند اعزام غیرقانونی کودکان ایرانی به مسابقات قفس، نیاز مبرمی به عوامل بازدارنده برای چنین افرادی احساس می‌شود و انتظار می‌رود وزارت ورزش و جوانان با چنین اقداماتی برخورد قاطع کرده و با افرادی که از کودکان و نوجوانان ایرانی سوء استفاده می کنند برخورد کند.

 

 

 

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.