پنجشنبه, 23 آذر 1396 :: Thursday, 14 December 2017
کد خبر: 108258

از پرواز "سیمرغ" تا مراسم تنفیذ آقای رئیس جمهور

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.
از پرواز به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر ۲۴، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.

 

 

سیمرغی که چشم آمریکایی ها را درآورده است
 

پوستر ماهواره

تحریم پشت تحریم در ازای پیشرفت علمی ایران اولین چیزی که به ذهن متبادر می کند بی اعتباری برجام در نظر طرف غربی است. تا تصمیم دولت در مقابل این همه تزویر، بدعهدی و دروغ به ملت ایران چه باشد...
 

 

تبلیغات عجیب و غریب!
 

tq.jpg

جرقه ایجاد اولین فروشگاه لوازم دست دوم به صورت حراجی در ذهن یک ایرانی به نام پی‌یر امیدیار در سال 1995 زده شد. سالها بعد پس از همه گیری استفاده از تلفن های هوشمند در کشورمان و رشد روز افزون استفاده از آن، ایده حراجی های اینترنتی در ایران هم اجرایی به نظر می آمد.

 

 

از خیابان "جام جم" تا آنسوی مرزهای ایران

پوستر صدا و سیما

افزایش کمی شبکه های صدا و سیما بدون توجه به توسعه کیفی نبوده است. امروزه شمار مخاطبان رسانه ملی به خاطر شبکه هایی با کیفیت اچ دی و با محتواهای نو و سرگرم کننده و آموزشی از قبیل شبکه نسیم، به شدت افزایش یافته و معادله ی قبضه کردن مخاطبان توسط ماهواره را خراب کرده است.
 

 

آسیب شناسی فرهنگ "نامگذاری"
 

پوستر اسم نام

به اعتبار اینکه ویترین شنیداری یک سرزمین نام های با مسمی و زیبای مردمان آن است با عنایت به اصالت و شناسنامه دار بودن اسامی کهن مبتنی بر دینی مبین و فرهنگی غنی، انتظار می رود همه مردم ایران زنگ خطر آفت بی محتوایی و غیر اصیل بودن اسامی نوظهور را بشنوند.
 

 

تقابل سنت و مدرنیته در "کتابخوانی"
 

پوستر کتاب

بحث تقابل سنت و مدنیته به حوزه مطالعه هم به خاطر دست آوردهای تکنولوژی در ساخت کتاب های جدید کشیده شده است. طرفداران کتاب های کاغذی و دیجیتال هر کدام ادله ای برای اقبال خود به سبک خاص مطالعه مطبوعشان دارند که سعی شده است در این گزارش به شکل بی طرفانه ای به آن ها اشاره شود.
 

 

تنفیذ دوازدهم...
 

تنفیذ

جلسه مهمی است و روزهای مهم و تعیین کننده ای است. تصادف و تقارن این مراسم و جلسه با ولایت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) برای دلهای مشتاق ایران مایه تفال و تبرک است. اهمیت این جلسه از دو نظر است؛ اول اینکه آغاز یک دوره مدیریت جدید کشور است. این امیدواری وجود دارد که مسئولانی که همراه رییس جمهور منتخب وارد میدان عمل خواهند شد با ابتکارات جدید و توانمندی های بیش از گذشته ملت را خوشحال کنند. جهت دوم این است که این جلسه نماد مردم سالاری است.

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.