شنبه, 25 آذر 1396 :: Saturday, 16 December 2017
کد خبر: 102373

تجاوز به دختر نوجوان هنگام درس خواندن

دختر نوجوان زمانی که سرگرم درس خواندن در خانه بود، ٣ جوان شیطان‌صفت از بالای دیوار وارد خانه‌ شدند و او را با تهدید چاقو هدف نیت شوم خود قرار دادند.
تجاوز به دختر نوجوان هنگام درس خواندن اتاق خبر 24

عصر دوشنبه، ٢٢ خردادماه ‌سال‌جاری زوج جوانی در منطقه جمشیدآباد شهر آبادان برای خرید از خانه خارج شدند و دختر ١٧ساله‌شان در خانه سرگرم درس خواندن بود. هنوز لحظاتی از رفتن پدر و مادر دختر نوجوان نگذشته بود که ٣ جوان از بالای دیوار وارد خانه شدند و با اطلاع از حضور دختر خانواده برای اجرای نقشه شیطانی‌شان دست به کار شدند.

سه جوان شرور به سرعت خود را به بالای سر دختر نوجوان رساندند و زمانی که وی از ترس خواست با جیغ و فریاد از همسایه کمک بخواهد از سوی ٣ پسر هدف کتک‌کاری قرار گرفت و با تهدید چاقو او را تسلیم نیت شوم خود کردند. این سه جوان پس از اجرای نقشه‌شان تهدید کردند که اگر دختر نوجوان در مورد این سناریوی تلخ با پلیس حرفی بزند او را خواهند کشت. پسران به سرعت از خانه دختر نوجوان پا به فرار گذاشتند و زمانی که پدر و مادرش به خانه بازگشتند ابتدا به رفتارهای دخترشان مشکوک شدند.

آنها وقتی در مورد تغییر رفتار دخترشان سوال پرسیدند از سناریوی تلخ دخترشان بااطلاع شدند. دختر خانواده درحالی‌که اشک می‌ریخت،  از اقدام وحشیانه ٣ پسر جوان پرده برداشت. بدین‌ترتیب پدر خانواده با حضور در شعبه سوم دادگستری آبادان از بازپرس پورعسگر خواست تا عاملان این اقدام را دستگیر کنند. خیلی زود تیمی از ماموران پلیس آگاهی آبادان برای دستگیری این سه جوان شرور دست به کار شدند و با اقدامات فنی، متهمان که سابقه زندان داشتند از سوی ماموران شناسایی شدند.

کارآگاهان در این مرحله پی بردند که ٣ پسر ابتدا فکر می‌کردند خانواده دختر نوجوان از ترس آبروی‌شان به پلیس مراجعه نمی‌کنند اما وقتی از تحت تعقیب بودنشان باخبر شدند پا به فرار گذاشتند و مخفیگاهشان را تغییر دادند. در این مرحله تیم‌های پلیسی به صورت نامحسوس محل‌هایی را که احتمال می‌دادند ٣ جوان به آن‌جا رفت‌وآمد داشته باشند تحت نظر قرار دادند تا این‌که روز گذشته یکی از متهمان در خیابان اروسیه بلوار ولایت آبادان مشاهده شد.

ماموران یگان امداد آبادان در این صحنه متهم را به صورت نامحسوس زیر نظر قرار دادند و متوجه شدند که متهم قصد کیف‌قاپی دارد که در این لحظه ماموران وارد عمل شدند و جوان شیطان‌صفت را دستگیر کردند. متهم ابتدا خود را در ماجرای آزار و اذیت دختر نوجوان بیگناه می‌دانست اما وقتی از سوی طعمه‌شان مورد شناسایی قرار گرفت لب به سخن باز کرد. تجسس‌ها برای دستگیری دیگر همدستان این متهم ادامه دارد و قرار است متهم شیطان‌صفت برای تحقیقات بیشتر پیش روی بازپرس پورعسگر قرار گیرد.

منبع: رکنا

برای مشاهده اخبار حوادث کلیک کنید.

 

انتهای پیام
اتاق خبر انتها

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.